نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

AO Tennis 2 Review

توسطدرچهارشنبه ۲ بهمن ۹۸
 

نوسان و ضربه!
خوب ، بنابراین AO Tennis 2 دنباله یکی از بازی های بدنام ترین تنیس بازی است. AO Tennis در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با یک واکنش کاملاً قطبی مواجه شد. این امر عمدتاً به دلیل وجود یک روز یک وصله ای بود که قبل از بازی باید به درستی بارگیری شود.

این چیز جدیدی نیست و ما در بازی های ورزشی و ژانرهای دیگر در بازی شاهد این نوع چیزها هستیم. خوشبختانه AO Tennis WWE 2K20 نیست و علائم کمی از اشکالات ، اشکالات انیمیشن یا عملکرد ضعیف را نشان داد. وقت من با تنیس AO در بیشتر مواقع بسیار آرام بود.
به عنوان یک بازی تنیس چیزهای خاصی باید پوشانده شود ، موجودات فیزیک توپ بسیار مهم هستند (بله گفتم فیزیک توپ ، هه) ، تصاویر ، محتوا و یک کارزار دلربا. اما اگر شما یک طرفدار تنیس نیستید یا به طور کلی در آن آشغال هستید ، این به معنای چیزی نیست.

برای اطمینان از اینکه هر آماتور یا حتی یک ظهر کامل می تواند طناب ها را یاد بگیرد ، به مهارت های خود برسد و در بازی شدید ضرب و شتم یک توپ سبز کوچک در دربار بهترین تلاش خود را برای توسعه دهندگان انجام دهد. این بسیار جالب است که ببینید توسعه دهندگان وقت می گذارند آموزش های خود را بدون آنکه از آن خسته شوند ، آموزش دهند.

عناصر RPG در یک بازی تنیس؟
من همچنین بخاطر توجه خود به جزئیات و مقدار مناسب محتوای ارائه شده از این کمپین به سازنده محل برگزاری و هر آنچه در این میان است ، به توسعه دهندگان تقدیر می کنم. من مطمئن نبودم که فکر کنید چون “این یک بازی تنیس است ، چه چیزی می تواند ارائه کند؟”
اما من به یک کار با شکوه شروع کردم و با برخی از دینامیک های ظریف آشنا شدم که به معنای تغییر چیزهای کوچک است. در حالی که به طور کامل از آن خارج نشده بود ، من دیدم که بودن یا پسر خوب بودن یا یک دوش کامل در دادگاه به معنای این است که بتوانم اسپانسر را از دست بدهم و به طور کلی بازخورد خوبی داشته باشم. این ارتباط با سیستم “یینگ / یانگ” است که دوباره پیشرفته ترین مکانیک نیست و می تواند کمی سرحال شود. با این وجود می تواند پیچیدگی پویایی در حرفه شما ایجاد کند و آن را قانع کننده تر کند.

از آن به عنوان یک سیستم اخلاقی که در Mass Effect وجود دارد ، بیاندیشید. اگرچه کاملاً اصیل نیست ، اما هنوز هم شسته و رفته است ، اما تأثیراتی در سفر و به طور کلی دارد ، افزودنی خوبی است.

درمورد چیزهای RPG ، توسعه دهندگان با ابزار شخصی سازی کاراکتر تمام شده اند. آنها سطح جزئیات مورد نیاز برای شخصیت های جالب بصری را میخ زده اند. واقعاً چشمگیر بود که ببینیم شخصیت های شما حتی می توانند زخمهایی داشته باشند! بازی های ماجراجویی وجود دارد که برخی از این ویژگی ها را در اختیار آنها نمی گذارید و به آنها افزوده شده است تا ویژگیهای زیادی را در این ابزار بیابند.

در مورد سطح سفارشی سازی با سازنده مکان ، این امکان وجود دارد که به بازیکنان اجازه می دهد زمین و رویدادهای رویایی خود را بسازند ، و مسابقات غیرقانونی ساخته شده از حماسه ها را اجرا کنند. این به طور برجسته برجسته اصلی است و بازی را برای سالهای طولانی زنده نگه می دارد.

فیزیک توپ مهم؟
بنابراین ، در حالی که گیم پلی جامد است ، فیزیک بسیار مناسب و معقول است و میزان محتوای آن رضایت بخش است ، برخی از مشکلات وجود دارد. ارائه AO Tennis 2 در اکثر موارد از مکان های خود گرفته تا بازیکنان این تیم در زمین نمی باشد.

بعضی از انیمیشن ها بسیار خوب به نظر می رسند اما بازیکنان در مقایسه با توپ های نزدیک فیزیک ارگانیک به شکلی تقریبا غیر دره حرکت می کنند. چرا امروزه بازی های ورزشی نمی توانند روی انیمیشن ها بهبود یابند و شخصیت ها را انسانی تر جلوه دهند؟

آنها به نظر می رسد نفخ ، عرق هستند (حتی وقتی حرکت نمی کنند) و کمبود جزئیات برای محیط زیست احساس ناامیدی می کند. ما یک بازی بی نظیر و کم نظیر برای گفتن کمترین و اندک احمقانه در بعضی مواقع با صحنه های کاهش بودجه ، ویرایش عجیب و غریب داریم تا تجربه را کمی جادارتر و غالباً بسیار آرام جلوه دهیم.

AO Tennis می تواند با محتوای مناسب و گیم پلی متناسب با تصاویر مناسب و معقول مطابقت داشته باشد. من توجه شما را به بازی مانند تنیس روی میز Rockstar جلب می کنم. چیزی که نباید همانطور که کار می کرد کار نکرد ، اما به پایان رسید یک بازی نسبتاً لذت بخش با تصاویر عالی و فیزیک بی نظیر.

جشن گرفتن چیزی بود و حتی اکنون ، بسیاری از بازی های ورزشی AAA با این موضوع مطابقت ندارند. AO Tennis 2 برای گیم پلی پاسخگو خوب عمل می کند اما فاقد لهستانی لازم برای ایجاد این واقعا شگفت انگیز است.

بهترین بازی تنیس که تاکنون ساخته شده است؟
اما آنچه که داریم بسیار سرگرم کننده است ، حتی به یک هوادار غیر تنیس مانند من. AO آن گیم پلی تنیس شیرین و به یاد ماندنی را دارد که فیزیک و سطح مهارت آن را بسیار جذاب می کند. سطح محتوا با جنبه های قابل تنظیم عالی است ، حالت های بازی شسته و رفته و حتی مینی بازی ها برای نگه داشتن طولانی مدت سرمایه گذاری شما.

سپس ، حالت شغلی وجود دارد که پویایی جالبی دارد ، یک سیستم اخلاقی و حتی برخی از سیستم های مدیریت شسته و رفته که باعث می شود این تجربه احساس شخصی و ساختارمندتری کند. اما فقدان لهستانی ، انیمیشن های عجیب و غریب ، کنترل های دست و پا گیر و احساس این که توسعه دهندگان ایده های خوبی را ارائه داده اند ، اما آنها را از برگ های بیشتر AO Tennis 2 خسته نکنید.

اما در کل ، یک تجربه رضایت بخش است که در مقایسه با بازی اول فرمول را بهبود می بخشد و هر فن تنیس را راضی خواهد کرد. سرگرم کننده ، جذاب اما فقط به تنظیم دقیق تری نیاز دارد تا واقعاً عالی باشد.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.