نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Sisters Royale: Five Sisters Under Fire Review

توسطدرچهارشنبه ۸ مرداد ۹۹
 

وقتی به فکر شلیک و یا shmup هستیم ، به برخی از سنگین های افسانه ای سنگین مانند R-Type ، Gradius ، DoDonPachi ، Ikaruga و بسیاری دیگر فکر می کنیم. لیست تیراندازهای اساسی یک لیست طولانی است و این بازیها راهی برای ایستادن در آزمون زمان دارند. توسعه دهنده ژاپنی Alfa System ممکن است نام خانوادگی مانند Capcom یا Square Enix نباشد ، اما آنها بیش از ۳۰ سال است که در این صنعت فعالیت می کنند ، اگرچه آنها هرگز به طور کامل بازی ویدیویی افسانه ای را ندیده اند که به جای گرفتن ، آنها را روی نقشه قرار داده است. با وجود یک جریان ثابت از عناوین مناسب و معقول ، بسیاری از آنها از آن زمان به نادر جمع آوری شده اند. در میان purists shmup ، توسعه دهنده احتمالاً بیشتر برای سری Castle Shikigami شناخته می شود ، که به طور غیر منتظره به سیستم عامل های مدرن منتقل شده است. Sisters Royale: Five Sisters Under Fire اولین نسخه بزرگ توسعه دهنده را در مدت زمان بسیار طولانی نشان می دهد ، اما برای انتشار یادبود سه دهه در توسعه و انتشار بازی ، این فاصله از بهترین ویترین نیست.

خواهران رویال یک نوعی انیمه کمدی است که تقریباً احساس تقلید از خودش می کند و اغلب سخت است که بگوییم این عمدی است یا خیر. این شامل بازیگران کلیشه های انیمیشن زنانه است که همه پر جنب و جوش و عروسک شده اند و درگیری در میان خود با شیاطین و فرشتگان در حوادث هستند. در اینجا تلاشی برای ارائه روایت کمدی وجود دارد اما هیچکدام از آنها واقعاً جالب نیستند ، به خصوص وقتی که درگیر تیراندازی شدید است. یک نوع عروسی وجود دارد که خواهران باید برای داماد بجنگند – درک این موضوع یا حتی مراقبت واقعی واقعاً دشوار است.

همانطور که یک تیرانداز خواهران رویال در بهترین حالت یک ماجراجویی کوتاه و قابل قبول است: طراحی سطح با ایده جالب گاه و بیگاه خوشه می شود و خفه می شود (مانند مرحله تاریکی که در آن فانوس ها باید روشن شوند) اما طراحی رئیس بویژه یک شعار غیرقابل تحمل است. این نبردهای رئیس بسیار طولانی به طول انجامید و آنها دقیقاً یک چالش جدید را ارائه نمی دهند ، حتی رئیس نهایی نیز هیچ تهدیدآمیزی را مطرح نمی کند. مطمئناً این یک چالش shmup است و ممکن است برای بعضی از افراد سرگرم کننده باشد ، اما کل تجربه حتی به عنوان یک تعقیب کننده نمره بی معنی است.

این بازی مطمئناً سعی دارد تا در طراحی بازی خود چیزهای متفاوتی را امتحان کند ، خصوصاً وقتی صحبت از ضرب نمره می شود که به عنوان سیستم Tension Bonus خوانده می شود و بازیکنان را بر اساس نزدیکی با دشمنان پاداش می دهد. مشکل این است که طراحی نقشه های احتمالی کاملاً خود را به این سیستم قرض نمی دهد ، به خصوص وقتی که حرکت اساسی احساس کندی کندتر می کند. حملات بمب جادویی پر از صفحه و حرکات ویژه دیگری نیز وجود دارد ، اما همه مشخصه آنچه شما از یک تیرانداز پیموده انتظار دارید.

نمایش گرافیکی خواهران رویال منبع بیشتر ناامیدی هاست ، به نظر می رسد چیزی باشد که درست در خانه به عنوان نسخه NSENDO 3DS eShop باشد ، و این واقعاً تعارفی نیست. با استفاده از مدل های ۳D بلوک ، گرافیک بازی به نظر می رسد ، و سبک کلیشه هنری عمومی نیز به هیچ عنوان کمک نمی کند. در اینجا اثرات پر جنب و جوش زیادی وجود دارد ، اما آنها واقعاً به غیر از بازیکنان کور با جلوه های روشن روشن صورتی ، به ارائه اضافه نمی کنند. کم کم ، موسیقی جذابیت کمی دارد اگرچه بیشتر آن به یاد ماندنی نیست.

 

برای بازی ای که با افتخار آرم یک جانباز ۳۰ ساله صنعت بازی های ویدئویی را نشان می دهد ، Sisters Royale: Five Sisters Under Fire on Xbox One در بهترین حالت مانند یک تلاش مستقل آماتور است. این به طور متوسط است که shmups بدست می آید ، و کل مجموعه و فرضیه خیلی حماقت است تا جایی که خط یک تقلید از خودش را تار می کند. برای توسعه دهنده ای که ایجاد ضربه فرقه قلعه Shikigami ، به وضوح انتشار به یاد ماندنی تر از آنها در سال ۲۰۲۰ انتظار می رود.

توضیحات
 
مثبت

طراحی کاربردی است
گاه موسیقی سرگرم کننده است

منفی

به سختی ویترین یک جانباز 30 ساله از ژانر
ارائه و داستان احمقانه

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

توضیحات
 

قالبها - Xbox One (بررسی) ، PS4 ، سوئیچ ، رایانه شخصی
تاریخ انتشار - جولای 2020
قیمت راه اندازی از - 11.74 پوند