نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

PixArk Xbox One

توسطدرسه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸
 

اگر شما عناصر ساختمان Minecraft و دایناسورها Ark را دوست داشته باشید: Exiliav Evolved، Pixark برای Xbox، این بازی برای شماست.

عشق ماموریت؟ آن را همیشه در سوئیچ نینتندو بازی کنید اما آرزو می کنید که دایناسورهای بیشتری داشته باشد؟ شما در حال شانس هستید، زیرا ما در حال نزدیک شدن به انتشار Pixark هستیم، یک بازی که دقیقا می تواند به عنوان Minecraft با تعداد زیادی دایناسور توصیف شود.

Spin-off Ark: Survival Evolved، Pixark بازیکن را به دنیایی که از voxels ساخته شده است، برای زنده ماندن، ساختن، و ایجاد راه خود را از طریق جزایر پر از دایناسور. تنها محدودیت ها خلاقیت شماست.

Pixark یک بازی گودال ماسهبازی از Snail Games است که توسط Studio WildCard، سازندگان Ark: Exit Evolved امضا شده است. در Pixark، شما می توانید بازی را با تلاش برای زنده ماندن در دنیای وکسل توسط منابع معدنی، ساخت آیتم های جدید و ساخت و ساز، و مبارزه با دشمنان و بازیکنان. شما همچنین می توانید در یک حالت خلاقانه بازی کنید و فقط از توانایی ساختن چیزها لذت ببرید.

 

Pixark از لحاظ فنی یک قدم از Ark است: Survival Evolved و دارای برخی از تم ها و ایده های مشابه مانند دایناسورها که شما مبارزه می کنید. با این حال، Pixark هر دو بازی گودال ماسهبازی و زنده ماندن است، با تاکید بر ساخت واکسل در کنار اجزای زنده ماندن و مبارزه. همچنین دارای تعدادی از مسابقات RPG مانند اهداف و اهداف است.

در حالت زنده ماندن، شما در یک جزیره ای با منابع محدود شروع خواهید کرد و با زنده ماندن در یک محیط خشن که توسط دایناسورها و به طور بالقوه دیگر بازیکنان دشمن زندگی می کند، وظیفه دارد. شما می توانید منابع و voksele های خود را برای ایجاد پناهگاه خود، و همچنین پیدا کردن اجزای برای سلاح، زره و دیگر اقلام شما نیاز به زنده ماندن.

شما فقط با هیولا در Pixark مبارزه نخواهید کرد. دایناسورها در سرتاسر جزیره می توانند تکه تکه شده و حتی سوار شوند، تا جایی که ممکن است شما بتوانید در یک موجودی عظیم پرواز پرواز کنید. بیش از ۱۰۰ گونه مختلف برای ملاقات، مبارزه و تام وجود دارد.

همانطور که شما اعتماد به نفس و قدرت را به دست آورید، می توانید شروع به کار در برنامه های بلند مدت کنید. شما می توانید سعی کنید قدرتمند شوید و قوی ترین دایناسورها را در جزیره سوار کنید یا ساختارهای عظیم و پیچیده ای را از وکسل ایجاد کنید. اگر تا کنون یک بازی مانند Minecraft انجام داده اید، می دانید که چه نوع از واکسل های بالقوه برای ساختن، به طوری که احساس خوبی در Pixark وجود دارد.

و اگر شما فقط می خواهید ساخت، اما از مبارزه با دایناسورها خسته، یک حالت خلاق مجزا به شما اجازه ساخت ساختار به محتوای قلب خود را بدون هرگز توسط دشمنان حمله.

آیا می توانم با دوستانم بازی کنم؟
بله اگرچه شما نمیتوانید به صورت محلی با دیگران بازی کنید، با اشتراک اشتراک Nintendo Switch Online می توانید با دوستان خود و تیم های گروهی آشنا شوید تا در دنیای Pixark … یا دیگران که ممکن است شکل بگیرد تا شما را پایین بیاورند. شما همچنین می توانید برای ساخت و ساخت و ساز، با ساختن امپراتوری دینو خود، همکاری کنید.

توضیحات
 
مثبت

بازی مفرح
دوست داشتنی و کامل
نسخه سوییچ
دنیای فانتزی

منفی

کیفیت پایین وسایل

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.