نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Elder Scrolls Online: Elsweyr نقد و بررسی

توسطدریکشنبه ۱۶ تیر ۹۸
 

Scrolls Online قدیمی تر از ۱۰ سال جوانتر از World of Warcraft است. با این حال، واقعیت آن است که این پنج سال در این نقطه، موفقیت برای خود است – به خصوص با توجه به اینکه چگونه خشن بازی در راه اندازی شد. این تنها دو سال پس از آن نبود که ZeniMax یک بروز رسانی “One Tamriel” را منتشر کرد، در نهایت به بازیکنان اجازه می داد هر جا که بخواهد می رفت. در سه سال گذشته، ESO در یک کلیپ بسیار محکم در حال حرکت است. Elsweyr، آخرین گسترش که در دسترس “دسترسی اولیه” در این هفته منتشر شده است، انتشار ۱۶ محتوای عمده بازی است.

نیازی به گفتن نیست، بازی از آن زمان یک تن تغییر کرده است. با هر فصل (که بزرگترین بازی سالانه بازی است) ZeniMax مجموعه جدید آموزشی را در آخرین منطقه بازی اضافه می کند. فصل Morrowind که دو سال پیش منتشر شد، به عنوان یک گام بزرگ به حساب می آمد. خوشبختانه، Summerset یک جهش در مسیر درست بود.

آموزش الصویر بسیار پیشرفته است. شما هنوز هم می توانید همه چیز را کنار بگذارید، اما کسانی که نمی خواهند مستقیما به بسیاری از شرایط مبارزه ای که قبلا اختیاری بوده، پرش کنند. مطمئنا، حملات نور و سنگین بصری است، اما توانایی قطع کردن و خفاش مخالفان چیزی است که حتی پس از ۴۰۰ ساعت + ساعت در بازی، فراموش شده بودم. همچنین شما را به یک سیاه چال انداختن با انواع اسلحه های اساسی پرتاب می کند، بنابراین می توانید همه آنها را امتحان کنید تا ببینند که دوست دارید. در حالی که این طور نیست که بازیکنان MMO به چه نحو عمل کنند، اگر واقعا واقعا بازی را در حال حرکت می کنید، این یک افزوده خوش آمدید.

شنهای گرم، بدنهای سرد
مطمئنا ویژگی الشبیر، علاوه بر کلاس ششم ESO: Necromancer است. فقط دومین کلاس پس از انتشار، Necromancer است که مسلما جلا ترین است. سه خط مختلف مهارت خود را آماده حمایت از اکثر سبک های بازی: از جمله DPS، مخازن، و کلاهبرداران. هر کدام با یک توانایی جدید نهایی همراه است.

کولوس منجمد یک قارچ غول پیکر را فرا می خواند که از زمین به بیرون می ریزد، مشت های عظیم خود را به دشمنان شما می اندازد. یکی دیگر از، Transformation Bone Goliath باعث رشد شما می شود و خود را با صفحات سنگین استخوان سنگین محاصره می کند و عملا به بیشتر آسیب ها آسیب می رساند. پس از آن Reanimate وجود دارد، اولین نوع توانایی آن است که به شما اجازه می دهد تا به سه متحد دوستانه احیا کنید.

هر دو مخزن و DPS ساخت به نظر می رسد فوق العاده رقابتی است که آن را به محتوای بازی به پایان می رسد. با این وجود پشتیبانی از ساختن، در حالی که امکان پذیر است، هنوز بسیاری از بازیکنان در جامعه نامعلوم است. کل نقطه شفا دهنده این است که هم تیمی های خود را زنده نگه دارید. معمولا این شامل توانایی های فوق العاده فوق العاده است، اما اگر یکی از متحدان سقوط کند، این تنها مفید خواهد بود.

ZeniMax همچنین وسواس خود را با داستان بزرگ Eller Scrolls ادامه داد. اگر شما انجام برخی از اعمال Necromancy، مانند بالا بردن مرده، مردم در شهر وحشت زده، نگهبانان شما را عجله، و فضل خواهد شد در سر خود قرار داده است. توسعه دهندگان نیز با استودیو بازی Bethesda ارتباط برقرار کردند تا اطمینان حاصل کنند که انتقال آنها از اژدها دقیق بوده و در کنوانسیون های نام گذاری شده حفظ شده است. حتی نسخه حیوان خانگی Collector این قوانین مشابه را دنبال می کند. آن را خریداری کنید و یک کودک کوچک اژدها آبی که در کنار شما پرواز می کند! اما اژدها کوچک در این جهان وجود ندارد. به همین دلیل است که هر بار که شما آن را تجهیز میکنید، شاهد یک تصادف هستیم که فقط تصمیم میگیرد که به عنوان یک اژدها ظاهر شود. این احمقانه است، اما یک راه نادرست برای دادن بازیکن به آنچه واقعا می خواهید.

الصویر برنز
داستان Elsweyr متاسفانه بسیار قابل پیش بینی است. یک ملکه نامشروع، یک حمله اژدها و یک ارتش ناقلین وجود دارد. همه چیز در سه قوس متفاوت است. مقابله با یک؛ حرکت به سمت بعدی. چندین شگفتی دلپذیر در طول مسیر وجود دارد، اما آنها فقط یک ردیف کوچک در یک رادار خالی خالی هستند. به جای یک طوفان ساختمان، داستان السویر تنها یک روز ابری است که به نظر نمی رسد پایان یابد.

بازگشت Abnur Tharn و مورد علاقه ما Pot-head Cadwell هر دو بازگشت … و صادقانه انجام بسیاری از سنگین بلند برای نگه داشتن همه چیز سرگرم کننده است. خمیرا، خجیت از تریلر Elsweyr نیز نقش مهمی ایفا می کند. اگر چه او یک افزودنی جدید است، بنابراین زمان زیادی برای مراقبت از تلاش های او نیاز دارد.

السویر، متاسفانه کمی از این دست بی نظیر است. در حالی که تعداد انگشت شماری از قهرمانان یک کت و شلوار قوی است، خائنانی در داستان در بهترین حالت بی نظیر هستند.

در حالی که حکومت بی نظیر و استبدادی امپراتور Usurper Queen، به لطف Abnur Tharn، بسیار خوشایند است. و علیرغم داشتن نامی که هرگز از گفتن خسته نمیشوم، Zumog Phoom فقط متوسطه شماست. به نظر می رسد که تهدید اژدها در جهان به پایان رسیده توسط مولامنیر به نتیجه قابل قبولی رضایت بخش نخواهد رسید.

برای طرفداران Elder Scrolls Online Lore، به طور خاص، Elsweyr یک گسترش ضروری است. شما یاد می گیرید در مورد پیش نویس کالوول و اینکه چگونه او آمد … خوب، کادول. بدون اینکه چیزهایی را خراب کنی، یک سال استراحت است – و نه به ذکر غیر منتظره – تزریق اسطوره های ESO سالانه از جزایر سامرست، با ملکه ایرون و رزوم دار.

به آسمان نگاه کن
در عین حال، مبارزه با اژدها های سرتاسر جهان – آنهایی که به عنوان کارفرمایان جهانی در رانندگی آزاد رشد می کنند – عالی است. هنگامی که یک بازیکن یک نقطه را تشکیل می دهد، ده ها تن از ماجراجویان از تمام جهات به دنبال آن می روند و آنها را شکست می دهند. با جادوها در هر جهت، و تانک هایی که خطوط جلو را در برابر موج های شعله می گذارند، این فوق العاده رضایت بخش است. ZeniMax واقعا بهتر می شود در ایجاد این وظایف غیرمجاز هیجان انگیز و پویا تر.

متاسفانه، ما نمی توانیم برای همان مبارزه اژدها با اسکریپت در تلاش اصلی صحبت کنیم. اینها غالبا ناخوشایند و حتی ناخوشایند هستند. ZeniMax زمان زیادی را صرف تلاش برای ترس از اژدها می کند. بعد از همه شما Dragonborn نیستید. اما پس از اولین اژدها، هیچ تلاشی برای از بین بردن یک بالستیک نداشته و در نهایت نمی تواند در خارج از مرحله تکمیل آسیب دیده باشد، برخورد کاملا احساس گناه و غم انگیزی می کند.

برو به جای دیگر
به طور کلی، با این حال، زمان پاداش دادن به اسکایپ Elder Online است. در حال حاضر سه سال در برنامه پخش محتوای تجدید شده خود، احساس می کند که همیشه چیزی بیشتر برای انجام وجود دارد.

به روز رسانی های اخیر یک مشاور مهارت جدید اضافه کرده است، که به پتانسیل بالایی در داخل بازی برای یک بار اضافه شده است. پاداش های جدیدی نیز وجود دارد. در حال حاضر، با هر سطح شما رسیدن، شما بیش از یک نقطه مهارت به شکاف در توانایی کسب درآمد. شما همچنین سلاح ها، زره ها و اشیا را از دیگر ویژگی های بازی مانند ساخت دست خواهید گرفت. به روز رسانی Elsweyr حتی همراه با یک گیت یاب جدید هم آمد. پیوستن به یکی از همواره بدون هیچ زحمتی بوده است. یا شما در مناطق شهر محبوب باقی بمانید، منتظر کسی باشید که خودش را تبلیغ کند و آنها را برای یک دعوت زمزمه کند یا به اینترنت و جستجو بپردازید. حالا شما می توانید یکی را با سهولت پیدا کنید که آیا شما می خواهید یک انجمن تجارت، افرادی را به حمله با، و یا فقط می خواهم به نقش در جهان کلاسی بزرگتر.

Elsweyr یکی دیگر از فصل های مهم در Scrolls Online است. “One Tamriel” آن را به طوری که شما می توانید هر گونه مطالب را در هر زمان تجربه. و در حالی که این به این معنی است که بسیاری از تلاش ها حتی کمی به چالش کشیدن دیگر، به این معنی است که شما می توانید این گسترش را به دست آوردن و پرش به راست به طور کامل بالا بردن چیز مرده است. فقط متوقف نکنید که در مورد چگونگی نابودسازی می تواند عینی خوب باشد.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید