نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

BLOODSTAINED: RITUAL OF THE NIGHT

توسطدرشنبه ۱۵ تیر ۹۸
 

بازی های Kickstarter همیشه یک کلاه است. بعضی اوقات شاهکاری مثل شول نایت می گیرید. بعضی اوقات شما مانند یک Mighty No. 9 شکست روبرو می شوید. به تازگی Koji Igarashi که اخیراً منتشر شده است Bloodstained: Ritual of Night چیز خاصی است. این یک بازی است که به نظر می رسد فقط به سمت ناامیدی سوق داده شده است تا خودش را بچرخاند. ایگا اشتباهات کیک استارنس را که پیش روی او بود دیده بود و از تکرار گناهان گذشته امتناع ورزید. همچنین وی کلاه کابوی را پوشید و مقدار زیادی لیوان شراب را روی زمین انداخت. او به این ترتیب عجیب است

اگر با کارهای ایگا آشنا نیستید ، او اساساً مغز متفکر Castlevania: Symphony of Night است. جای تعجب نیست که Bloodstained تا حدودی یک جانشین معنوی است ، نه فقط برای SoTN بلکه برای هر Metroidvania در سریال Castlevania. با عرض پوزش ، او ترجیح می دهد که آنها Igavanias خوانده شوند.

چه شبی هولناک برای نفرین
اگر تا به حال ایگاوانیا بازی کرده اید ، می دانید که برای چه چیزی در اینجا حضور دارید: جوهای تاریک گوتیک ، دشمنانی که مستقیم از یک داستان ترسناک بیرون می آیند ، تعداد زیادی غارت برای برداشتن ، قلعه هایی برای کشف ، کارفرمایان برای شکست ، اسرار برای پیدا کردن ، و غیره اندازه و دامنه این بازی به همراه توجه بی نظیر به جزییاتی که باعث می شود نه تنها یکی از بزرگان Kickstarter ، بلکه یکی از بزرگترین ایگاوانیا در نظر گرفته شود ، اندازه و دامنه این بازی است.

شما به عنوان میریام ، یک Shardbinder و anime heroine du jour بازی می کنید. شما یک Shardbinder می پرسید چیست؟ این شخصی است که کریستال های جادویی را در بدن خود تعبیه کرده است و به آنها اجازه می دهد جادوهای شیطانی را جذب و استفاده کنند. متأسفانه ، این بلور نیز به آرامی شروع به تسخیر شما می کند و شما را دیوانه می کند.

به هر حال ، دسته ای از کیمیاگران هر Shardbinder را با قربانی کردن مراسم “خون آلود” قربانی می کنند و به طور تصادفی پورتال را به جهنم باز می کنند … اوه. با این وجود دو Shardbinders زنده مانده اند ، گبل ، یک دراکولا به نظر می رسد که به نظر می رسد فرمان نیروهای نیروهای شر ، و خود میریام است. حالا میریام مجبور است راه خود را از طریق یک قلعه عرفانی انجام دهد تا گبل را متوقف کند و دروازه را به جهنم ببندد … تا آنجا که می دانید. صدای شگفتی ، پیچ و تاب و چرخش در Bloodstained وجود دارد. همه چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.

Tools Of a Demon Slayer
Shardbinding به گیم پلی به روشی آشنا ترجمه شده است. هرچه دوست داریم Bloodstained را جانشین معنوی Symphony of Night بنامیم ، در حقیقت ارتباط بیشتری با Aria / Dawn of Sorrow دارد. هر بار که دشمن را می کشید ، شانس تصادفی دارید که می توانید قسمت آن را جذب کنید ، دقیقاً مانند سوما می تواند روح را جذب کند. Shards قدرتهای مختلفی را به شما می دهد ، از پرتابه گرفته تا سپر گرفته تا توانایی احضار دشمنان برای جنگیدن در کنار شما. جمع آوری چندین محافظ از همان نوع ، قدرت یک قطعه را افزایش می دهد ، در حالی که هزینه کردن مواد غارتگر برای پالایش یک بخش باعث افزایش تطبیق پذیری آن می شود. به عنوان مثال ، پالایش یک شاخه پرتابه معمولاً به شما امکان می دهد چندین پرتابه را به یکباره شلیک کنید.

این فقط نوک کوه یخ بسیاری از سیستم های همپوشانی است که باید ارائه دهد. همچنین می توانید از غارت خود برای ساختن وسایل ، اسلحه و زره پوش استفاده کنید. برای پختن مواد غذایی می توانید مواد تشکیل دهنده ای پیدا کنید که نه تنها به عنوان اقلام بازیابی بلکه در هر بار خوردن یک وعده غذایی بی نظیر باعث افزایش ثابت آمار می شود.

می توانید بذرهایی را پیدا کنید که برای رشد محصول تولید می کنند ، که می تواند در تلاش های پخت و پز استفاده شود. برای ساختن یک قبرستان می توانید یادداشت های گمشده را پیدا کنید ، هرکدام به شما پاداش می دهند. شما می توانید به دنبال انتقام از مرگ و میر مردم شهر باشید تا بتوانید انواع خاصی از دشمنان را بکشید. برای دستیابی به مجموعه آثار باستانی شگفت آور قدرتمند ، می توانید برای یک پیرزن غذا تهیه کنید. شما می توانید از یک خون آشام قدیمی اجاره کنید ، از یک زامبی کوتاه کنید ، و خیلی موارد دیگر!

همه اینها برای بازی اصلی مماس است و این یک نوع شگفت آور است. اگر می خواهید ، می توانید مستقیماً تا انتها راه خود را از طریق هر بخش از قلعه منفجر کنید. شاید شما فردی باشید که دوست دارد آسیاب کند ، خوب می توانید این کار را انجام دهید ، دشمنان جزئی را نیز تا زمانی که آمار خود را نکشید ، کشتید. شاید شما یک فرد تکمیل کننده تلاش باشید ، دائماً سرگردان و پشت سر هم باشید تا موارد دقیقی را که برای تجارت با دهقانان تجارت می کنید ، پیدا کنید و همگی خواهان کمک شما هستند. شما می توانید بازی را هر چند که می خواهید بازی کنید و در هر نوع playstyle بسیار عالی است.

در حقیقت ، به نظر می رسد “بازی کردن همانطور که می خواهید” یکی از فلسفه های طراحی مرکزی ایگا است. در انتخاب اسلحه مقدار نامحدودی از سبک های بازی وجود دارد. شمشیر ، شلاق ، بومرنگ های ماسک دارید ، که همه آنها کاملاً متفاوت عمل می کنند. هک ، اگر می خواهید می توانید از مشک ، اسلحه و حتی اسلحه جادویی استفاده کنید و بازی به چیزی نزدیکتر به Mega Man یا Metroid تبدیل می شود. این قبل از ورود به انتخاب زره پوش ، انتخاب تیز یا حتی حرکات پنهان سبک بازی مبارزاتی خاص است که منحصر به فرد برای هر سلاح است ، که می توانید به صورت جداگانه هم سطح آن را بگیرید.

مهم نیست از چه روشی به آن نگاه کنید ، نقطه فروش عمده Bloodstained محتوای آن است. فراتر از آنچه در بازی ابتدایی دریافت می کنیم ، ما در حال دریافت ۱۳ بسته DLC رایگان از جمله حالت های Co-op و در مقابل ، شخصیت های جدید برای بازی به عنوان ، یک حالت تصادفی سرکش مانند / تصادفی کننده و موارد دیگر هستیم. این یکی از پرطرفدارترین بازیهای Kickstarter است که تا کنون منتشر شده است ، و قطعاً ارزش پول خود را از این بسته خارج می کنید.

طوفان قلعه
البته ، تمام محتوای جهان مهم نیست که آیا بازی پایه خوب نیست و سایر توسعه دهندگان ایندی باید توجه کنند. ایگا برای اینکه بازی خوبی داشته باشد حاضر بود پسر بدی باشد. وقتی دمو آزاد کرد و از انتقاد خواست ، این انتقاد را با دل به جان گرفت. وقتی گفتیم این بازی شبیه به نظر می رسد ، وی با WayForward قرارداد داد تا به صیقل دادن آن کمک کند. وقتی در مورد نورپردازی اظهار نظر کردیم ، وی برای رفع روشنایی بازی را به تأخیر انداخت. او انتخاب های دشواری را انجام داد که گاهی اوقات در کوتاه مدت از پشتیبانان خشمگین می شد تا در دراز مدت بازی موفق شود.

در نتیجه ، ما یک بازی را تجربه می کنیم که واقعاً مانند کار عشق است. گرافیک فوق العاده است. محیط ها با شکوه طراحی شده اند. صداپیشگی عالی است و از بازیگران صوتی بازی ویدیویی با نام بزرگ مانند دیوید هایتر برخوردار است. موسیقی متن فیلم فوق العاده باورنکردنی است و به راحتی به اندازه هر Castlevania که پیش از آن آمده جذاب است.

اگر شکایتی وجود دارد که می تواند در مورد این بازی به دست آورد ، این امکان وجود دارد که از یک نسخه ویرایش نهایی استفاده کند. این اسکریپت دارای چندین خطای هجی و گرامر است و گاهی متن به درستی نمایش نمی یابد. فکر می کنم اگر جایی وجود داشته باشد که باید نقص هایی داشته باشد ، این همان جایی است که کمترین تأثیر را بر بازی می گذارد.

توصیف دقیق چه نفسی از هوای تازه خونریزی شده دشوار است. اگر شما یکی از طرفداران Symphony of Night هستید ، این یک بازی است که می خواهید خود را تا حد امکان اشباع کنید. شما می خواهید هر گنج را پیدا کنید. شما می خواهید هر موردی را تهیه کنید. می خواهید یک دسته از نامهای گنگ را در صفحه ایجاد شخصیت جستجو کنید و به دنبال تقلب (و بله ، آنها وجود دارند). این همان چیزی است که شما می توانستید از یک جانشین معنوی تا Symphony of Night و موارد دیگر بخواهید.

دریغ نمی کنم که Bloodstained: Ritual of the Night یکی از بهترین بازی های Kickstarter را که تاکنون بازی کرده ام بنامم. ایگا به هر قولی که داده بود ، و سپس برخی دیگر. این بازی Kickstarter درست است ، بازی ساخته شده برای طرفداران ، برای افرادی که عاشق کار اصلی او هستند. این توسعه بازی بدون نیاز به اتصال به سرمایه گذاران است ، مهلت خود را تعیین کنید ، تا آزادانه به بازخورد فن گوش دهید. هر کسی حتی Kickstarter را به عنوان روشی برای تأمین اعتبار در نظر بگیرد ، باید به عنوان خون موفقیت به دنبال خونریزی باشد ، زیرا اینگونه است که شما این کار را می کنید.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید