نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Chocobo’s Mystery Dungeon: Every Buddy! Switch

توسطدرسه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸
 

Square Enix پدر ژنرال roguelike مدرن بوده است، همانطور که ما آن را برای برخی از زمان ها میدانیم، اما همیشه این ژانر را نسبتا ایمن بازی کردیم. Starting from the likes of Torneko shopkeep Dragon Quest به Chocobo charismatic، roguelikes هایی که از استودیو Square-Enix تهیه می شوند، به اندازه کافی ساده هستند و به اندازه کافی برای درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از بازیگران استفاده می شود. زمانیکه Chocobo به یک ماجراجویی رسیده است، زمان زیادی بوده است، بنابراین وقت آن است تا گرد و غبار قدیمی را از بین ببریم و به یک ماجراجویی جدید با سیاه چال انداختن Chocobo برویم: هر دوست!

Cid و شکوکو، شریک زندگی خود را قبل از مکیدن و انتقال به شهر ساحلی کوچکی از Lostime که در آن شهروندان زندگی روزمره خود را بدون هیچ چیز احمقانه مانند خاطراتی که آنها را حفظ می کنند، حمل می کنند. سفر قهرمان Chocobo او را می بیند که به شهروندان ماندلاولی Lostime شیرجه می زند و خاطرات خود را با فریب دادن راه خود را از طریق سیاه چال های تصادفی که هرگز دقیقا همان یکسان نیست. همانطور که Chocobo از طریق هر سیاهچال عبور می کند، زمان تنها وقتی حرکت می کند حرکت می کند. دشمنان منتظر صبر و تحمل برای Chocobo به نوبت خود را پس از آن همه در یک بار حرکت می کند، منجر به بعضی از تاکتیکی نهایی برای به دست آوردن و یا اجتناب از جنگ، مگر اینکه شما فقط عاشق شدن از هر جهت از دست رفته است.

اگر طرح های زیبا Chocobo و جهان به اندازه کافی آشنا هستند، شما فقط چیزها را نمی بینید. رمز و راز Chocobo Dungeon: هر دوست! فقط نگاه کردن و احساس کردن یک بازی Wii نیست، بلکه عمدتا بر اساس خطوط فانتزی فانتزی است که ده سال پیش منتشر شد. داستان ضرب و شتم بین عنوان Wii / DS و این انتشار PS4 / سوئیچ یکسان هستند و شما به راحتی می توانید همان راهنمای کسی که در GameFAQ نوشت به شما از طریق این داستان Chocobo است. البته، از لحاظ محتوایی بازنویسی ۱: ۱ نیست؛ سیاه چال ها با همکاری بسیاری از سیاه چال ها و طبقات اضافه شده مجددا کار شده و متعادل شده اند. در همان حال، بازی پاپ آپ دوئل که در انتشار Wii حضور داشت، در یک حرکتی که توسعه دهندگان ذکر کرده بود، کار بیش از حد را برطرف کردند به درستی تعادل برقرار کنید کار صدای جدیدی برای dub dubbing وجود دارد و در حالی که من آرزو می کنم می توانم همین را در مورد آهنگ dub dance ژاپنی بگویم غیرممکن است: هیچ گزینه ای برای صدای دوگانه در انتشار پلی استیشن ۴ از رمز و راز دزد دریایی چوکوبو وجود ندارد: هر دوست!

Unique to most other roguelikes، Chokobo’s Mystery Dungeon: هر دوست! Chocobo چند کلاه مختلف را می پوشاند، از جمله یک زن و شوهر که منحصر به این بازسازی هستند، و کلاس های جدید برای تبدیل شدن به. در حالی که سطح شخصیت اصلی Chocobo همواره به خودی خود افزایش می یابد، هر کلاس باید به صورت جداگانه از طریق نقاط کار که به طور تصادفی پس از شکست دادن یک دشمن کاهش می یابد، برآورد شود. همانطور که اثربخشی Chocobo در یک کلاس مشخص می شود، توانایی های جدید برای گسترش گزینه های تاکتیکی Chocobo باز می شود. در حالیکه توانایی اعمال جادوهای عنصری را به عنوان یک مگس سیاه ممنوع می کنید ممکن است از هدف گیری تنها یک دشمن تنها به انفجار تقریبا هر دشمن دیگر در اتاق هنگامی که شما از مهارت شغلی خارج شده اید جلوتر بروید. این فقط جادوهای مخرب است که مهم هستند. گاهی اوقات فقط قادر به دست کشیدن دشمن یا دور زدن آنها برای یک نوبت می تواند به اندازه کافی برای معکوس کردن موقعیت بد و کمک به ضرب و شتم فرار شتابزده قبل از Chocobo از دست دادن زندگی خود و تمام غارت بازیکن به دست آورد.

رمز و راز Chocobo Dungeon: هر دوست! تعادل ظریف بین چرخ دنده Chocobo و پیشرفت. با هر زندان، شما می توانید تجربه کمی بیشتر به سوی یک سطح بالاتری کسب کنید، امتیازات شغلی برای افزایش کلاه انتخاب Choocobo، دوستان برای باز کردن اعضای جدید حزب و مهمتر از همه، ابزار برای ایجاد Chocobo تهدید بزرگتر. حتی مرگ به سادگی به معنای آن است که شما فقط از زانو بر روی پشت خود بیرون زده اید (به علاوه سلاح و لوازم جانبی مجهز)، اما هیچ چیز نمی تواند تجربه ای که به دست آورده اید را بگیرد. البته، اگر شما یک ماسکوشیست هستید که می خواهد در حالت سخت بازی کند، تجربه مشابه خواهد بود اما با از دست رفتن کامل دنده ها در حالت روحیه واقعی. چند زندانی که هیچ کالایی را برای Chocobo ارائه نمی دهند، معمولا یک چالش سیاه چال هستند اما چندین طبقه برای کشف آن استفاده می کنند، اما دوست پس از آن با تغییر کلاس جدید بعد از آن، به پاداش خواهد رسید.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید