نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

F1 2019 Review

توسطدرچهارشنبه ۵ تیر ۹۸
 

F1 2019 قسط بعدی در حق رای دادن به مسابقه فرمول یک کاملاً محبوب Codemaster است و تقریباً دو ماه زودتر از آن در تقویم به بازیهای قبلی می رسد. اما با اضافه شدن F2 ، یک زن و شوهر از اسطوره های مسابقه ای و یک لهستانی بصری ، آیا این ورودی موقعیت قطب حق رای دادن را به خود اختصاص می دهد؟

مسابقه در F1 2019 را به عنوان یک سریال معمولی آتش بزنید و اولین چیزی که توجه خواهید کرد این است که گرافیک ها بهبود یافته اند. توجه به جزییاتی که به کارهای سبک و سایه ای رسیده است چشمگیر است و درخشش اضافه شده به اتومبیل های فرمول یک باعث می شود همه چیز زیباتر از همیشه شود. شعله های نور در لنزها و بازتاب های دقیق در آب ، لمس دیگری از رئالیسم به بازی را اضافه می کند ، و کیفیت ارائه واقعاً به لذت مسابقات می افزاید.

Career Mode به عقب برگشته است و اکنون شامل رقابت تغذیه ای F1 فرمول دو به عنوان نقطه شروع درایور قابل تنظیم شما است. برای اینکه به F1 معرفی شوید ، ابتدا باید بر روی یک سری چالش ها در سه مسابقه F2 غلبه کنید. شما در فصل F2 2018 با رانندگانی چون لاندو نوریس و الکس آلبون (و همچنین یک رقیب داستانی استکبار که در برش های بازی رایج است) شرکت خواهید کرد و همه تلاش می کنند یک صندلی F1 را نیز بدست آورند. بعداً در سال ، فصل F2 2019 وارد بازی خواهد شد اما این شرم آور است که در زمان راه اندازی آن از دست نمی رود.

سایر ویژگی های بازگشت شامل Championship و Time Trial است. این ویژگی ها در مورد آزمایش مهارت های شما در برابر رانندگان تولید رایانه است تا مهارت های مسابقه شما را بهبود ببخشند. Codemaster همچنین اعلام کرده است که اتومبیل های F2 دقیقاً به بخشی از ویژگی های آنلاین تبدیل خواهند شد همانطور که قبلاً اتومبیل های کلاسیک از بازی های قبلی اضافه شده بودند. علاوه بر استقبال برای طرفداران چند نفره.

حالت Grand Prix تقریباً از همان مسیر Career Mode پیروی نمی کند بدون اینکه به تیم خاصی پیوند برقرار کنید. ویترین سالن یک ویژگی جدید است و به سادگی امکان مشاهده خط اتومبیل های مورد استفاده در بازی را فراهم می کند ، اما با دقت از بین بردن حیوانات و کار بدن می تواند برای F1 و F2 nerds به طرز حیرت انگیزی جالب توجه باشد (فریاد بزنید به وبلاگ جایگزین مورد علاقه همه افراد F1 WTF1 برای ساختن آن روی نقاشی). در کنار این حالت تئاتر است که نکات برجسته مسابقه را ضبط می کند ، بنابراین می توانید بزرگترین برد و بهترین لحظات خود را در مسیر تماشا کنید.

این ویژگی ها همه لذت بخش هستند اما احتمالاً اکثر بازیکنان اکثر وقت خود را در حالت Career Mode می گذرانند ، که تقریباً عمیق ترین تجربه F1 2019 است. در بین صلاحیت ها ، نژادها و رویه هایی که با شما مصاحبه می شوید (بله ، کلر باعث می شود که روزنامه نگار پیروزمندانه به او بازگردد) و پاسخ هایی که می دهید نحوه تعامل تیم شما با شما را تغییر می دهد. تیم های مختلف به دنبال کیفیت های مختلفی از جمله اعتماد به نفس ، نشان دادن کار و کار تیمی هستند ، به این معنی که این مصاحبه ها در واقع بازی را در اطراف شما شکل می دهند.

مطمئناً رانندگی بسته به تنظیم کلی شما متفاوت است ، اما به طور کلی گرفتن بهتر از پیشنهادهای سال ۲۰۱۸ است و رسیدگی هموارتر است. علاوه بر این ، عمل پرده برداری در مسیر اتومبیل سواری کمی سریعتر از بازی های قبلی به نظر می رسد ، و در قسمت های F2 کم کارتر کندتر و شل تر است. همه گزینه های R&D به عقب برگشته اند و همچنین سایر گزینه های انتخاب رشته فنی ، اما این یک سیستم تقریباً یکسان با F1 2018 در هسته آن است.

F1® ۲۰۱۹_۲۰۱۹۰۷۰۱۲۱۴۰۵۶

اگر نسخه Legendary of F1 2019 را انتخاب کنید ، پس از بازی با رقابت نمادین سنا و پروست رفتار خواهید کرد. با هشت چالش سر به سر خواهید رفت و به زندگی منحصر به فرد اتومبیل های چند نفره دسترسی خواهید داشت. از این گذشته ، شباهت های Senna و Prost به صفحه سفارشی سازی حالت Career Mode اضافه شده است ، بدین معنی که می توانید در مسابقات قهرمانی F1 به عنوان دو افسانه مسابقه سرعت بگیرید. پویا سرگرم کننده است ، اما به همین دلیل فقط در بازی پایه قرار نگرفته است تا حدودی ناراحت کننده است.

گذشته از معرفی F2 ، F1 2019 اغلب چیزی بیش از نسخه پیشرفته قسطی سال گذشته را احساس نمی کند. گرافیک ها مطمئناً واضح تر هستند ، اما اکثر محتوا از F1 2018 کپی و چسبیده اند. با این حال ، کسانی که طرفداران ورزش هستند ، ممکن است بدون توجه به آنچه F1 2019 ارائه کرده است ، به خوبی لذت ببرند. این یک بازی مسابقه ای پر سرعت و پر سرعت با تعداد زیادی اتومبیل و اسب سواری معروف است. برای گیمرهای گاه به گاه ، چرخش سریع در مورد یکی از دوره ها ممکن است همه رفع F1 مورد نیاز باشد ، اما خوشبختانه تعداد گزینه ها و حالت ها به این معنی است که F1 2019 برای هر نوع بازیکن چیزی دارد.

F1 2019 تمام عناصر بازی های قبلی را به خود اختصاص داده و لایه ای بسیار نازک از لهستانی را اضافه می کند. معرفی F2 باعث می شود تا Career Mode کمی هیجان انگیز تر شود ، و گیم پلی و گرافیک مسابقه هنوز هم در درجه اول قرار دارند ، اما از این واقعیت دور نیست که این واقعاً فقط F1 2018 است.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید