نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Final Fantasy VIII Remastered Review

توسطدرشنبه ۱۶ شهریور ۹۸
 

در سال ۱۹۹۹ ، میدان در حال وسعت داشتن پرکارترین و مشهورترین اجرای RPG های اصلی تا به امروز بود. Final Fantasy VII چشم انداز همه چیزهایی را که بعد از آن به وجود می آمد تغییر داد. Final Fantasy Tactics یک استراتژی بود که مخاطبان جدیدی را وارد عرصه میدان می کرد. Xenogears به ​​یک زوج مسیح تناسخ یافته اجازه داد که خدا را بکشند. برای شروع هزاره جدید ، Square دنبال پیرامون غیرممکن Chrono Trigger با Chrono Cross – شد که یک نوع کلاسیک است به نوبه خود. Final Fantasy IX به طور گسترده ای (از طرف من) به عنوان بهترین دسته پلی استیشن در نظر گرفته می شود ، در حالی که اولین نسخه حق رای دادن در پلی استیشن ۲ نیز موانعی را برای این سریال به وجود می آورد. اواخر دهه ۹۰ و اوایل دهه ۰۰ اجرای میدان غیرقابل تحمل است.

Final Fantasy VIII همانطور که تبدیل شده است ، کودک میانی عجیب و غریب است. سالها بود که من VIII را بازی کردم ، اما بعد از گذراندن ساعت ها در این آخر هفته با آن ، می توانم با اطمینان بگویم که Final Fantasy VIII Remastered نه تنها نسخه نهایی JRPG است. این من را مجددا ارزیابی می کند که Final Fantasy واقعاً بهترین بهترین است.

برای کاملاً ناآگاهانه ، Final Fantasy VIII تلاشهای VII را برای ایجاد یک دنیای علمی واقعی از پیش ارائه شده ، زندگی شده در علمی تخیلی گسترش می دهد. شما به عنوان اسکال بازی می کنید ، یک دانشجوی در Balamb Garden ، یک آکادمی نظامی برای نوجوانان است. Squall در حال آموزش برای دیدن یک SeeD است: نخبه ترین گروه از دانش آموزانی که به جهان کمک می کنند تا به نظامیان و غیرنظامیان کمک کنند. مانند اکثر نوجوانان ، اسکال احساسات اساسی دارد. ما در طول زمان بازی ۶۰-۱۰۰ ساعت بازی بسیاری از افکار درونی او را می بینیم ، که کمی از آن صرف نظر از جنبه های روایی غیرقابل اعتماد VII است. اگرچه قطعاً موضوعات داستان وحشی نیز در داستان Squall وجود دارد.

دانش آموزان همکار Squall ، چه در Balamb و چه در باغ های دیگر ، به آرامی به او می پیوندند زیرا پرده از اسرار گذشته ، حال و آینده جهان می برد. مطمئناً برای جزییات بیشتر می توان قلمرو اسپویلر را نام برد ، اما گفتن طرح Final Fantasy VIII پیچیده است ، کافی است. روابط Squall با پنج شخصیت قابل پخش دیگر پیچیده است. رابطه اسکلال با گذشته خودش پیچیده است. چیزهای زیادی برای پرده برداشتن وجود دارد و حتی با دانستن ضربان ها این بار در اطراف ، من از سرعت که در آن بازی اطلاعات روی بازیکن پخش می کند ، تحت تأثیر قرار گرفتم.

این ملودرام نوجوان در بهترین حالت است ، با شخصیت هایی که دقیقاً در پنج دقیقه به شما نشان می دهند چه کسی هستند اما هرگز با دیدگاههای منحصر به فرد خود در مورد رویدادهای وحشی که تجربه خواهید کرد ، تعجب نکنید.

با شخصیت های خارج از مهمانی خود ملاقات خواهید کرد که برای همیشه به یاد خواهید آورد. رقیب اسکوال سیفل یک قلدر گمشده و بدبخت است ، اما دو تاج وی ، فوجین و راجین ، فراموش نشدنی عجیب هستند. شهرهای تصادفی که با آنها ملاقات می کنید ، یک شخصیت نیز دارند. و دیدن دوباره مسکن و زندگی روزمره بسیار با ارزش بود که بارها تجربه کرد.

سیاره گلوبوتروترینگ VIII گاهی اوقات نفسگیر است. پیش زمینه های ارائه شده بسیار هیجان انگیز هستند … حتی اگر آنها بسیار فشرده تر از چیزی باشند که من به یاد می آورم. موسیقی متن فیلم Nobuo Uematsu مطابق با استانداردهای بلند او ناهموار است ، اما برخی از قوی ترین کار او در Final Fantasy VIII یافت می شود. “Blue Fields” ، آهنگ فوق العاده بازی یک موسیقی لایه باز و با شکوه است. من به دلیل “الوارهای چوبی” بیشتر وقت خود را در تیمبر گذرانده ام.

تیم شما با برخوردهای تصادفی با سیستم Active Time Battle که به نوبه خود مبتنی بر یک تایمر است ، مبارزه خواهد کرد. از منوی سریع پاداش می گیرید ، اما فریاد آن از سیستم های مبتنی بر عملکرد ورودی های اخیر Final Fantasy بسیار فریاد می زند. اسکال می تواند از پرس ماشه برای شلیک اسلحه خود به هنگام حمله استفاده کند ، این بدان معنی است که شما به طور کلی با هر نبرد بیشتر درگیر هستید. به همین ترتیب ، Limit Break Zell (به عنوان مثال یک حمله قدرتمند برای زمانی که سلامتی شما کم است ، یا گاهی اوقات به دلیل محرک های تصادفی) ، شامل مبارزه با دکمه های شبیه به بازی است.

مکانیک کلی VIII چندان برای هواداران JRPG نا آشنا نخواهد بود ، اما اگر پیچیدگی باشد ، ستون فقرات روایت آن است. این سیستم همچنین در سیستمهای آشنا عمیقا جاسازی شده است.

تراز کردن شخصیت های شما در JRPG ها به طور سنتی یک امر ساده است. شما با دشمنان می جنگید. این دشمنان به شما امتیاز می دهند؛ وقتی به یک آستانه خاص ضربه می زنید ، شخصیت های شما در سطح بالایی قرار می گیرند. با این وجود ، ممکن است متوجه شوید که Final Fantasy VIII به سختی از تسویه حساب سنتی استفاده می کند. در عوض ، بازی به سیستم Junction متکی است تا شخصیت ها را افزایش داده و توانایی های اصلی را به شما نشان دهد.

این جایی است که بسیاری از بازیکنان در سال ۱۹۹۹ به بیرون رفتند. این همان جایی است که من گمان می کنم برخی از افراد تازه وارد نیز ممکن است. قلب سیستم اتصالات ارتباط شخصیت شما با نیروهای نگهبان است. نیروهای نگهبان (GF) مانند احضار در سایر بازی های Final Fantasy است ، اما پیوند شما با GF ها یک بخش اساسی در تقویت شخصیت های شما است.

اختصاص یک GF به یک کاراکتر دائمی نیست ، اما می خواهید نحوه عملکرد GF های خود را از نزدیک مدیریت کنید (می توانید به آنها اجازه دهید چیزهایی را به ترتیب خاصی یاد بگیرند) و چگونگی تأثیرگذاری آنها بر هر یک از شخصیت های شما. شخصیت های شما از قدرت جادوگری ، استفاده از حمله نیروی نگهبان ، جمع آوری جادوگری و استفاده از موارد فقط از طریق GF های شما حک شده اند. بدون GF ، شخصیت های شما فقط با سلاح مجهز خود قادر به حمله خواهند بود.

با من تا حالا؟ خوب ، پس بیایید جادو را در معادله بیاوریم. در سایر بازی های Final Fantasy ، ممکن است بتوانید با اختصاص دادن شخصیت به آن ، یا با پیشرفت توانایی با سلاح ، از سحر و جادو استفاده کنید … یا با یادگیری آن در یک سطح خاص. در VIII ، شما باید جادوها را از منابع مختلف ترسیم کنید تا جادوها را ذخیره کنید – گویا این موارد هستند. با استفاده از مکانیک Draw یا در Draw Points در جهان یا از روی دشمنان خود ، می توانید با جادوها بارگیری کرده و از طریق سیستم اتصالات به statics خود اختصاص دهید.

در اینجا – و به طور عمده در اینجا – جایی است که بازی به شما امکان می دهد قدرتمند شوید. من فکر کردم این سیستم خسته کننده ای در سال ۱۹۹۹ است ، اما واقعاً یکی از جالب ترین ویژگی هایی است که در هر JRPG پیدا خواهید کرد. این تمرین بیش از هر چیز دیگری در Drawing خود و مدیریت منو است. البته ، بازی Remastered Final Fantasy چیزی بدون افزایش آن نیست.

مانند سایر Remaster Fantasy Remaster، Final Fantasy VIII با افزایش های اختیاری همراه است که اساساً گیم پلی را تغییر می دهد. در PlayStation ، Switch و Xbox One ، سه مورد در اختیار شما است.

اولین مورد “بدون برخوردها” است که ، همانطور که حدس می زنید ، برخوردهای تصادفی را در هر کجا که وجود داشته باشد خاموش می کند. شما هنوز هم باید با نبردهای اجباری یا نوشتاری مبارزه کنید ، بنابراین این تقویت بهترین حالت برای شما در هنگام نیاز به استراحت از نبرد است ، سعی می کنید کاری بسیار خاص را در نقشه جهانی انجام دهید و نمی خواهید که وقفه ایجاد شود یا اینکه وقتی احساس می کنید به اندازه کافی سطح کرده ام و می خواهم داستان را بفهمم. من زیاد از این تقویت استفاده نمی کردم

دوم افزایش “۳x Speed” – یا همانطور که من آن را “نقد کننده تقویت کننده” می نامیم. به طور قابل پیش بینی ، این روند بازی را کمی افزایش می دهد. این بسیار خوب است که از طریق نبردهایی که نمی خواهید از آن بگذرید ، استفاده کنید ، اما اعزام آن آسان است. همچنین سریعتر انجام برخی از تلاشهای شما برای بازگشت به عقب عالی است. هرچند که این کار بدون انجام دو اشکال مبتنی بر صدا در پخش من نبود. اما با توجه به ماهیت این Remaster هیچ چیز اساسی و کاملاً انتظاری نیست.

سومین تقویت مهم “Battle Boost” است که بلافاصله شخصیت های شما را شفا می دهد ، آنها را به Limit Break می فرستد و بلافاصله کنتور نبرد Active Time خود را پر می کند. این در اصل افزایش “پیروزی” است.

در رایانه شخصی ، شما می توانید وسایل و جادو را به صورت انبوه تر تقویت کنید ، این یک چیز عالی است. این افزایش ممکن است برای طرفداران دیرینه چالش و / یا Final Fantasy VIII فداکارانه به نظر برسد ، اما بگذارید یک تصویر را برای شما بکشم. اگر Drawing ، خسته کننده ترین قسمت Final Fantasy VIII ، توسط Battle Boosting و Speed ​​Boosting بسیار خسته کننده تر است ، چرا شما از آنها استفاده نمی کنید؟

اگر نظم و انضباط دارید ، می توانید از دو برجسته برای تسریع در ترسیم خود استفاده کنید و هنوز هم از این نکات برجسته استفاده کنید تا بازی را طبق تجربه ای که باید تجربه شود ، تجربه کنید. این ممکن است در اوایل روند عدم تعادل باشد ، اما من هنوز خودم را درگیر برخی از مبارزات مهم علیه GF های اختیاری و برخی از کارفرمایان کردم.

در مورد لمس های غیر گیم پلی Remaster ، یک کیف کوچک مخلوط است. اگرچه پیشرفت های UI / UX بسیار گسترده است ، بسیار برتر از نسخه های دیگر Square Enix ، اما جعبه گفتگو هنوز در مقایسه با محیط اطراف بسیار تیز است. بازسازی شخصیت ها خوب هستند ، اما به نظر نمی رسد برخی از شخصیتهای پس زمینه همان رفتار را داشته باشند. و عناصر پس زمینه تعاملی واقعاً در مقابل عناصر اصلی و از پیش ارائه شده ایستادگی می کنند.

زمان فشرده نشده
طولی نکشید که از این بازی Final Fantasy VIII به ذهنم خطور کرد که با خودم فکر کردم: “این بازی خیلی بهتر از چیزی است که من به خاطر می آورم.” گروه اصلی شخصیت ها با عشق و تجربه زندگی ساخته شده اند. Final Fantasy VIII Remastered از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست زیرا به طرز هوشمندانه بدترین مکانیک گیم پلی خود را خراب می کند ، یا به دلیل پوشش های جدید رنگی نیست ، بلکه به دلیل این که Square Enix بالاخره به ما اجازه داده است که دوباره و یکبار دیگر بهترین بازی خود را با چشمان تازه انجام دهیم.

توضیحات
 
مثبت

یک ملودرام نوجوان پیچیده و فراموش نشدنی
سیستم اتصالات در واقع قانونمند است
تقویت کننده هایی که کاستی های اصلی را تضعیف می کند

منفی

از لحاظ بصری ، این حذف کننده هنوز نقاط دردناکی دارد
کار با منوی سنگین ممکن است برخی از افراد را دور کند

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید