نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

MXGP PRO

توسطدردوشنبه ۲۵ تیر ۹۷
 

سازندگان بازی MXGP Pro به تازگی از تاریخ انتشار این اثر برای پلتفرم پی‌سی رونمایی کرده‌اند.

اگر بخواهیم به طور کلی عناوین و بازی‌های موجود در موتورسواری که خود زیر مجموعه‌ای از سبک مسابقه‌ای (Racing) است را مورد ارزیابی و بازنگری قرار دهیم، به طور قطع به این نتیجه خواهیم رسید که تعداد این نوع بازی‌ها به خصوص بازی‌های موتورسواری با محوریت کلاس کراس بسیار محدود است و به همین دلیل گزینه‌های پیش روی یک علاقمند و طرفدار این دست بازی‌ها بسیار محدود است. اما علی رغم همین تعداد کم، برخی از عناوین تولیدی در این سبک از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند که یکی از بهترین نمونه‌های آن بازی MXGP Pro است که چند سالی است نسخه‌های مختلف آن حسابی طرفداران و علاقمندان به موتورسورای کراس را سرگرم کرده‌اند.

حال امروز متوجه شدیم که استودیو سازنده بازی MXGP Pro در یکی از تازه‌ترین اخبار از تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی پرده برداری کرده است. بر اساس این اخبار، بازی MXGP Pro در تاریخ هشتم تیر ماه سال جاری (بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۸) برای پی‌سی بازان در دسترس خواهد بود.

به گفته سازندگان، بازیکنان در MXGP Pro با بازی تعامل بیشتری خواهند داشت. به طور مثال هر یک از بازیکنان در بازی MXGP Pro اختیار کاملی برای اعمال تغییرات و تنظیمات بر روی تک تک اجزای تشکیل دهنده موتورشان خواهند داشت که این تنها گوشه‌ای کوچک از امکانات بسیاری است که سازندگان این بازی برای طرفداران این مجموعه در نظر گرفته اند.

حالت های بازی محدود به یک حالت باریک آنلاین، چند حالت تک بازیکن مانند حمله زمان و نژادهای فردی، و حالت حرفه ای barebones. و پس از آن یک حالت آموزشی، اما ما آن را کمی در اختیار داریم. رفته رفته ویرایشگر آهنگ از Monster Energy Supercross است. جهنم، حتی حالت حرفه ای احساس راحتی می کند. گزینه های یکنواخت، گزینه های دوچرخه و غیره وجود دارد، اما تعداد واقعی گزینه ها کمتر می شود. همه چیز فقط در مقیاس کوچکتر نسبت به نوشته های گذشته احساس می شود. با این حال، یک حالت “شدید” وجود دارد که تلاش های واقع گرایانه ای را برای مدیریت موتور سیکلت ارائه می دهد، با فیزیک سخت تر و گزینه های دوچرخه ای، نیاز به یک ریزه کاری بسیار بیشتر دارد و این علاوه بر قدردانی است.
اما برای بازگشت به “آموزش”، که ممکن است در واقع بدترین جنبه بازی باشد. آموزش شامل یک لبه کوتاه از یک مسیر متقاطع با روایت در مورد نحوه بازی کردن بازی است. این مدت حدود دو دقیقه طول می کشد و پس از آن یک دنباله ای از مأموریت های آموزشی وجود دارد تا توانایی های خود را افزایش دهد. عجیب و غریب، این ماموریت های آموزشی به پاداش های درون بازی، مانند سرعت واکنش سریع تر به دروازه یا زوایای بهتر، کمک می کند. این به خودی خود خوب است، اما هنگامی که شما با این واقعیت که این ماموریت های آموزشی هر چیزی را به هیچ وجه کمک نمی کند، جفت می شود، خسته کننده می شود. شما باید یک دنباله ای از چیزها، مانند سوار شدن از طریق تعدادی از پرچم ها در یک مقدار مشخصی از زمان، اما هیچ یک از پیشرفته تر حرکت می کند، مانند تمیز کردن، برای شما گذاشته شده است. مأموریت های آموزشی به معنای “خوب، این کار را انجام می دهند” بدون هیچ گونه حسادت، به شما کمک می کند تا چگونگی انجام آن را بیاموزید. نتیجه نهایی ما را مجبور کرد تا از طریق هر سطح بارها اجرا شود، از جمله چندین ده ها تلاش در برخی موارد. اگر ما یک توپ استرس با ما نداشتیم، موارد متعددی وجود داشت که DualShock در معرض خطر واقعی پرواز از طریق نزدیکترین پنجره بود. این آموزشها به همان اندازه سرگرم کننده است که سر خود را به دیوار بچرخانید، بنابراین اگر به آن ها بروید، مراقب باشید.
توضیحات
 
مثبت

گرافیک
صداگذاری
انیمیشن
تکستچر

منفی

گیم پلی
موسیقی
تصویر

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

توضیحات
 

Special Thanks to Milestone For provide us a review code