نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Resident Evil 3 Remake

توسطدرچهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹
 

دو دهه بعد ، Resident Evil سه گانه بازسازی خود را کامل می کند. راکون سیتی به زندگی می آید تا شدیدترین فرار را ارائه دهد. بازی Resident Evil 3 همیشه سرگرم کننده نیست. به نظرم عجیب است که هر بازی ای را که می بیند به طور مداوم برای زندگی خود از زامبی ها به چالش کشیده شده از نظر پوستی به عنوان سرگرم کننده در حال اجرا است. هراس؟ آره. در بعضی مواقع عصبانی می شوید؟ قطعا؟ درخشان خونین؟ شرط می بندید

در حقیقت ، در حالی که Resident Evil 2 Remake مورد تحسین منتقدان قرار گرفت – و حتی به بازی ما سال ۲۰۱۹ رای دادیم – من تا جایی پیش می رفتم که می گویم بازسازی Resident Evil 3 حتی از نسخه قبلی خود نیز بهتر است.

مدتی با Resident Evil 3 و حالت چند نفره آنلاین آن Resident Evil: Resistance کردم و بلافاصله به خانه رفتم و دوباره بازی Resident Evil 2 Remake را بازی کردم. من ویروس را گرفتم و بگذارید به شما بگویم چرا.سرانجام ، وقتی از اداره پلیس راکون به درستی خارج می شویم ، هوای آلوده می شود. Resident Evil 3 در شهر راکون سیتی درست در قلب شیوع ویروس T قرار دارد که همه را تبدیل به زامبی های بی ذهن می کند.Resident Evil 3 شاهد بازگشت S.T.A.R.S سابق است. افسر جیل ولنتاین ، که در تلاش برای فرار از شهر است در کنار U.B.C.S. کارلوس اولیویرا.

نمایشی که من بازی کردم ، شما را به عنوان جیل بازی می کند ، که وظیفه دارد مجدداً سیستم مترو را اجرا کند تا او و سربازان Umbrella بتوانند از داج خارج شوند. به معنای معمولی Resident Evil ، این به معنای گذر در خیابانها و ساختمانهای شهر راکون ، حل معماها و جمع آوری موارد برای پیشرفت است – و همچنین دوباره خواندن همان زمین دوباره و دوباره.

دوستان

نکته جالب در مورد Resident Evil 3 این واقعیت است که احساس بازتر شدن می کند. شما در RPD (و مناطق اطراف آن) به دام نمی افتید ، درعوض ، می توانید با استدلال ، بسیاری از گره ها و لنگه های راکون سیتی را کشف کنید. جو شهری یک تغییر بسیار مورد نیاز است ، در حالی که در همان روال با سلف خود باقی مانده است. به جای کاوش در اتاق ، شما در حال جستجوی مغازه های پیراشکی و داروخانه ها هستید.هیچ انکاری وجود ندارد که این یک بازی Resident Evil باشد. همه چیز پیشرفت کرده است – و در واقع بهبود یافته است.

با گذشت چند دقیقه از شروع نسخه ی نمایشی ، مشخص می شود که Resident Evil 3 کمی سخت تر از Resident Evil 2. تعداد زامبی ها افزایش یافته و شانس اجتناب از آنها کمتر می شود ، و مدیریت منابع کمی تلاشی می شود. در نتیجه. با این حال ، موارد بیشتری در اختیار شما نسبت به Resident Evil 2 است و این موارد بسیار بیشتر به نظر می رسد.

در جایی که در Resident Evil 2 می توانید از اجتناب از بیشتر زامبی ها (در صورت تمایل) در تلاش برای جمع آوری مهمات و وسایل جلوگیری کنید ، Resident Evil 3 این مسئله را بسیار دشوارتر می کند. و این یک چالش درخشان ، هر چند گاهی ناامید کننده است.

اگرچه ممکن است این مسئله آزار دهنده به نظر برسد ، یکی از لطف های صرفه جویی در ویژگی جدید طفره رفتن است که اگر درست وقت بگذارید ، به شما امکان می دهد یک فرار سریع داشته باشید یا دست بالاتر را از روی دشمن بدست آورید. شما بهتر است به این حق عادت کنید ، زیرا بعداً بسیار مهم می شود.

این تقریباً شبیه این است که بازی سعی دارد شما را تشویق کند که به جای فرار از زامبی ها را به دست بگیرید و از بعضی جهات ، در واقع ساده تر از همیشه باشد. شما می توانید با شلیک بشکه یا ژنراتور ، گروه های آلوده را از بین ببرید و راه را با یک گلوله واحد پاک کنید. این یک تعمید آتش برای افرادی مثل من است که دقیقا طرفداران بازی ترسناک نیستند – اگر آنها همچنان درگیر شوند ، سرانجام شما به آنها عادت می کنید. فقط همسایگان (نه چندان دوستانه) شما.

حالا ، می خواهم مدتی را برای سرگرمی از معماهای Resident Evil 3 اختصاص دهم. نکته اصلی که من در مورد بازی های Resident Evil خیلی دوست دارم عنصر پازل است ، الزام به واقع کردن اندیشه در بازی و کار کردن چیزهای دیگر. اما بیشتر به عقل سلیم می رسد. “آه ، من باید این آتش را آتش بزنم. این هیدرنت آتش در این نزدیکی هست ، باید شیلنگ را به آن یا چیز دیگری وصل کنم.”

هر وقت گیر افتادید ، می دانید که جواب یا موجودی شماست یا اینکه چیزی را از دست داده اید. اما به جای اینکه در همه جا به عقب برگردید ، می توانید از طریق نقشه جایی که کاملاً کاوش کرده اید و مکان هایی که هنوز آنها را کشف نکرده اید ، مشاهده کنید. اگر یک اتاق قرمز است ، احتمالاً کالای مفقود شده شما در آنجا قرار دارد.به روزهایی اشاره می کند که ما واقعاً مجبور شدیم برخی از مشکلات را برای حل بازی ها بیاندازیم ، زیرا راهنماها به راحتی در دسترس نبودند. اما معماها هرگز خیلی سخت نیستند. بله ، آنها چالش برانگیز هستند – و حتی بیشتر از این وقتی که از سلامتی خودداری کنید و در حالی که کشته نشوید سعی کنید وسایل را پیدا کنید اما کشته نمی شوند – اما آنها هرگز آنقدر دشوار نیستند که احساس کنید بیش از سر خود دارید.

صحبت کردن در مورد Resident Evil 3 بدون صحبت کردن در مورد کمبود Tyrant-of-an-aphant در اتاق بسیار غیرممکن است.

Nemesis به نظر می رسد مانند برخی از ژامبون های ظریف شده بر روی مجموعه ای از دندان ها کشیده شود ، Nemesis باهوش تر از Tyrant معمولی شماست. در حالی که آقای X Resident Evil 2 مانند یک طوفان تهاجمی در یک کت سنگر و فدورا بود که اگر با احتیاط از آن جلوگیری می کنید می توانید از آن جلوگیری کنید ، نمسیس به شما اجازه نمی دهد فقط وقتی خواستید با او برخورد کنید. بعد از یک نکته خاص ، او به راحتی می تواند به معنای واقعی کلمه فرو رود ، و او نمی خواهد تسلیم شود

در یک لحظه من در مغازه شیرینی فروشی فوق الذکر مخفی شدم در حالی که او در خارج از من ایستاده بود و مرا تماشا می کرد ، مانند قلدر مدرسه که منتظر است شما را پس از کلاس کتک بزند. این در شرایطی است که توانایی طفره رفتن بسیار مفید خواهد بود و چند ثانیه دیگر برای از بین بردن شما فراهم می کند ، اما شما تا زمان نبرد رئیس خود با او ، که در پایان نسخه ی نمایشی ما رخ داد ، واقعاً نمی توانید با پسر بزرگ برخورد کنید.

من آن را برای شما خراب نخواهم کرد ، اما نبرد نمسیس بسیار چالش برانگیز است ، اگرچه قطعاً غیرممکن نیست. چند تلاش برای ایجاد استراتژی صحیح برای ضرب و شتم او طول کشید ، اما احساس سرخوردگی هنگام سقوط بسیار عالی است.

در حالی که نمسیس یک درد است ، وقفه های وی حداقل از تحریکات مداوم آقای X تحریک وحشت کمتر است. شما به دنبال پله ها نیستید … فقط صدای انفجار ، او آنجاست. اما این بدان معنی است که شما نمی توانید از او دوری کنید – با Resident Evil 3 بار دیگر شما را مجبور به مقابله با ترس خود کرد.

اگر می خواهید از مبارزات انتخاباتی Resident Evil 3 استراحت کنید ، می توانید به Resident Evil: Resolution بروید ، حالت چند نفره آنلاین که به صورت رایگان با بازی ارائه می شود.در همین راستا مانند پسندهای جمعه ۱۳th: The Game and Dead by Daylight، Resident Evil: Reservation یک بازی ترسناک بقا است که گروهی از بازماندگان را می بیند که سعی در فرار دارند در حالی که یک مغز متفکر همه چیز را در توان خود می کند تا جلوی آنها را بگیرد.

اگر شما به عنوان یک بازمانده بازی می کنید ، با سه بازیکن دیگر تیم می شوید و باید برای دستیابی به اهداف سه بخش نقشه با هم کار کنید تا بتوانید فرار کنید. یک بازیکن دیگر به عنوان Mastermind عمل خواهد کرد ، با محیط بازی می کند و جهنمی را بر بازماندگان زنده می کند تا جلوی آنها را بگیرد.من به عنوان یکی از طرفداران بازی هایی مانند Dead by Daylight ، همیشه در بازی های این ژانر اینگونه بوده ام که خیلی سریع تکرار می شوند. روشهای فرار معمولاً محدود به “اصلاح ژنراتورها” ، “فرار از دریچه” و تعداد دیگری از گزینه های دیگر است.

با این حال ، مقاومت چیزهایی را با هم مخلوط می کند. نقشه های متنوعی وجود دارد که هرکدام طرح بندی خاص خود را دارند که مدتی طول می کشد تا بتوانید با آن دست و پنجه نرم کنید ، سپس از بازی به بازی اهداف خود تغییر می کنند و قرار گرفتن اشیاء مورد نیاز برای یافتن نیز تغییر می کند. این فرمول را تکان می دهد و کار را کمی پیچیده تر می کند.

من می دانم که همه این را می گویند ، اما ارتباط در اینجا مهم است. به عنوان یک بازمانده ، هنگامی که یک هدف کامل شد ، باید پیشرفت کنید. این خوب خواهد بود ، اما زمان ماهیت دارد ، زیرا هر اتاق محدودیت زمانی برای آن دارد. هنگامی که زمان شما تمام شد مسموم می شوید ، اما می توانید با کشتن دشمنان و پاک کردن سریع اهداف ، محدودیت زمانی را افزایش دهید – چیزی که ثابت می کند وقتی بازیکن دیگری وجود دارد دشوار باشد (من به تو نگاه می کنم ، روزنامه نگار از من نشسته است) که می گیرد. زمان شیرین آنها برای جمع شدن در هدف.همانطور که می توانید تصور کنید ، فریادهای زیادی درگیر است.

از نظر بازماندگان ، شما کسی را دارید که فیلم ترسناک کلیشه ای را بازی می کند: به عنوان جک ، گوتی ، نادر و غیره بازی می کند. اما هر کدام کلاس خاص خود را دارند و توانایی های ویژه ای برای خاموش کردن Mastermind دارند. به عنوان مثال ، ژانویه ، دختر گوتی ، می تواند دوربین های Mastermind را بهم بزند تا آنها نتوانند ببینند که شما به چه چیزی علاقه دارید.

در همین حال ، گزینه های Mastermind به طور معمول موارد بد چترهایی هستند که یک ستمگر اصلی را در اختیار دارند. Mastermind می تواند درها ، احضار زامبی ها ، محل برجک ها و انواع مختلفی را امتحان کند تا از بازماندگان جلوگیری کند. و اگر آنها چیزی شبیه به تهیه‌کننده ویدیوی TechRadar ، متی فیلیپس باشند ، آنها از جنگ روانی نیز برای شما استفاده خواهند کرد.من بازی های زیادی از مقاومت انجام دادم ، و ما همیشه آن را به آخرین اتاق رساندیم ، اما هرگز آن را کامل نکردم – و من به نوعی دوست دارم.

Resident Evil 3 ممکن است مانند آن چیزی نباشد که Resident Evil 2 Remake انجام داد ، اما کاملاً روی آن نخوابید – احتمالاً بهتر از نسخه قبلی خود است. Resident Evil 3 با سرعت بیشتری همراه است و بیشتر عمل می کند و شما را مجبور می کند تا با ترس خود روبرو شوید ، خواه بخواهید یا نه.بعد از چند ساعت بازی Resident Evil 3 ، من یک رویداد عملی را که در آن شرکت کرده بودم ترک کردم و به خانه رفتم تا دوباره بازی Resident Evil 2 Remake را بازی کنم – اما کاملاً خارش آن را خراشیده نکرد.

داشتن Resident Evil: مقاومت به عنوان یک حالت رایگان در واقع به این معنی است که شما برای بازی با یکی از دو بازی Resi اقدام می کنید ، و به این معنا نیست که در آن خراب خواهید شد.

به عنوان کسی که هرگز واقعاً از طرفداران بزرگ Resident Evil نبود ، بازسازی Resident Evil 3 من را به حق رای دادن تبدیل کرده است و من مطمئن نیستم که می توانم بدون زامبی ها روی پاشنه هایم به زندگی برگردم.

توضیحات
 
مثبت

ترکیبی رضایت بخش از وحشت و عمل
مدل ها و محیط های شخصیت عالی
به صورت تخصصی سطح هایی طراحی شده که اکتشاف را پاداش می دهد

منفی

کمپین نسبتاً کوتاه

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید