نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Team Sonic Racing review

توسطدرچهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸
 

برای شما همانطور که Sonic Mania شاهد یک گروه از طرفداران با استعداد با آیکون Sega به صورت وحشی شد و اگر چیزی بهتر از بهترین بازیهای Sonic 2D نبود، علاقه مندان به Sumo Digital در اینجا جادوگری مشابهی داشتند. نه به این معنی است، اما این ممکن است بهترین ۳D Sonic در یک نسل یا دو سال باشد.

شاید که نباید زیاد تعجب برانگیز باشد – نه اگر توجه کردید، به هر حال. حدود ۷ سال پیش، Sumo Digital، در All-Stars Racing Transformed، مسابقه ای با ارزش از بزرگان بود، به هیچ وجه به نحوی که بر بسیاری از افسانه های سگا تکیه نکرد، کمک کرد. پانزر Dragoon! آسمان آرکادیا! سوزاندن رنجرز برای بازیکنان یک محصول خاص، آسمان خالص بود.

تیم Sonic Racing یک بازی بسیار متفاوت است که توسط تیم دیگری هدایت می شود و توسعه آن در درجه اول توسط استودیوی ناتینگهام سومی انجام می شود و بخشی از اعضای تیم Free Radical است. برای سومین مسابقه شبیه ساز سومی دیگو برای سگا، بزرگترین خروج از فرمول را می بیند. هیچ یک از منابع ثروتمند و گسترده ای که به گذشته سگا نرسیده اند – به جای آن، این یک بازی Sonic صریح و اختصاصی است (مسیری معکوس از ماریو کارت، به طرز شگفت انگیزی که با هشتمین قسمت از سری تمام ستاره های نینتندو). به عبارت دیگر، Jet Set Radio Beat بیرون است، اما Big The Cat در آن است.

اگر از یک رشته خاص Sega fandom هستید، هنوز مقدار زیادی از کاهش عمیق در اینجا وجود دارد. این یادآور R در فونت عنوان است که به Sonic R ربطی ندارد، در حالی که شما می توانید آهنگ های بی نظیری را در موسیقی متن فیلم بی نظیر Team Sonic Racing پیدا کنید. این واقعا یک موسیقی متن بالا است، دیدن Jun Senoue برای اولین بار از سری Sonic نسل به سری بازگشت، و با گروه خود Crush 40 همچنین ارائه آهنگ عنوان. و پروردگار خوب این همه صدا عالی است، پر از انرژی صعود، نجیب و با شکوه Sonic در بهترین حالت مطلوب است.

این به نظر می رسد و همچنین بزرگ با رنگ و خلوص از اوج صوتی. مدارها – که ۲۱، با بازده کوچکی از بازی های قبلی وجود دارد، به طور زیبایی از سطوح Sonic کلاسیک، با سطوح به قواعد سری سرعت، سبک و جریان، صحه می گذارند. البته این مبانی، به طور عمده از Mario Kart برداشته می شود – این باعث می شود راندگی انعطاف پذیر و قابل انعطاف، که همه در مد کلاسیک سگا بیش از حد بزرگ شده است – و در کنار آهنگ هایی که دارای قفسه های غیرمجاز و کرک کرک های ضد جاذبه می باشند، فکر می کنم که شما ماریو کارت را بازی می کنید. این یک تعریف است، من فکر می کنم، و علاوه بر Sonic می تواند ادعا می کنند که داشتن corkscrews فتح بسیار قبل از ماریو به هر حال.

با این حال، واقعا بزرگترین اثر در Team Sonic Racing از یک منبع بعید است اما بسیار خوش آمدید. یکی از آن چیزهایی است که بیشتر از همه چیز پر است. مسابقه ای با قهرمانی بزرگ، ایده در اینجا در مورد مسابقه تنیس – کار با هم به عنوان سه گانه، به اشتراک گذاری از pick-ups و ducking در داخل و خارج از slipstreams، به نوبت به منظور رهبری بسته کوچک خود و یا به عقب بر گردیم به عقب بر گردیم یک همکار با عقب مانده بالا و آوردن آنها به جلوی میدان. این یک ایده شسته و رفته است، که توسط بسیاری از مکانیک ارائه شده است.

کلاس های سه گانه وجود دارد که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف هستند و با ترکیب تیم در خارج از حالت انفرادی به طور کامل به شما بستگی دارد. تیرهای زنجیری و مسیرهای پرشده وجود دارد که می تواند پس از رسیدن به یک آستانه مشخص و نقاط انجام شده برای همکاری و همچنین قرار گرفتن در ارتفاع بالا، رها شود. برای اولین بار به پایان برسد و اولی الزامی نیست، به عبارت دیگر، یک احساس کمی دردناک – هرچند شما می توانید قوانین وانیلی را هم آنلاین و هم در حالت های مختلف بازی کنید، اما این باعث می شود که یک فرمول شسته و رفته نگرانه داشته باشید. این به من یادآوری می کند که هر چیزی از مسابقه دوچرخه سواری، جایی که شما مشغول مدیریت پلاتون مینیاتوری خود هستید، به عنوان نهایت تسلط خود به عنوان بهترین موقعیت ممکن در کنار هم قرار می گیرید.

تیم Sonic Racing یک بازی عمیق شگفت انگیز است، هرچند که همه چیز در پخش می تواند منجر به ناهماهنگی شود – این که آیا این wisps ها به عنوان قدرت یو پی اس ها خدمت می کنند و هرگز به هیچ وجه به طور خاص مشخص نیستند یا نهایی که کار ضعیفی از ارتباط برقرار می کند چگونه آن را به اتهام، یک wooliness به مقدار زیادی از آن است که شما فقط می توانید در یک ماریو کارت پیدا نشد. تیم Sonic Racing به سادگی نمی تواند همان ظرافت طراحی را تحسین کند، اما پس از آن شاید هویت سگا هرگز به هیچ وجه واقعا پیدا نشد – در اینجا، بیشتر در مورد انرژی و نوآوری است، حتی اگر همیشه لزوما زمین نباشد.

و در میان همه اینها، دیجیتال دیجیتال سومی دیجیتال نیز وجود دارد. البته در حالت آفلاین و آنلاین و صفحه نمایش تقسیم بندی چهار بازیکن وجود دارد که نرخ فریم – که معمولا در حدود ۶۰ عدد علامت گذاری می شود – یک ضربه را می گیرد، اما یک عرضه ی یک بازیکن به خوبی ارائه شده، نسبتا سخاوتمندانه ارائه می دهد. یک داستان وجود دارد، و همچنین با مهربانی دکمه جست و خیز (نوشتن در سراسر هرج و مرج بد است، هر چند من حدس می زنم که این همه بخشی از نام تجاری صوتی) و همچنین انتخاب سالم حالت ها و چالش هایی که ذکر به ذکر است که چگونه این توسعه یک بار نام خود را کشیدن و کشیدن مکانیک هسته OutRun 2 در روش های شگفت انگیز در Coast2Coast درخشان.

اگر بخشی از آن کمی باریک باشد – انتخاب شخصیت از لحاظ ظاهری و بدون تنوع بسیار متفاوت است، هرچند که همیشه راهی برای بازگشت به عقب آخرین مسابقه ریش تراش سومو دیجیتال خواهد بود – حداقل در آن همیشه با ایده های متراکم است . در اینجا مسابقه ای است که احساس می کند در روح Split / Second، Blur یا Onrush قبل از این که آن را به عنوان یک کلون Mario Kart است. این سه نفر محکوم به کلاسیک سگا قدیمی – Outruns، دیتوناس و اسکاد نژادها بودند – به این ترتیب چیزهایی درباره Sega پرداخت می شود که هزینه های آن را در راه دیگری وجود دارد.

علاوه بر این، Team Sonic Racing حداقل فرصت شکستن چرخه را دارد و برخی از موفقیت ها را مشاهده می کند و جنون آن را در چیزی که بیشتر برای توده ها مناسب است، می سازد. گاستن ویلسون، توسعه دهنده گاو نر با ذرت بود، هنگامی که به شدت از مخلوط بی نظیر Blur از اتومبیل های واقعی و قدرت های ویژه سخن گفت. در تیم Sonic Racing، همه چیز باهم هماهنگ می شود که کمی بیشتر هماهنگ است؛ آن ذرت با شیرین یخی است که با یک قاشق شکر شگفت انگیز شیرین سرو می شود.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید