نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

سرگرم کننده و دلهره آور است Warriors Orochi 4 Ultimate

توسطدرپنجشنبه ۱ اسفند ۹۸
 

قبل از شروع این بررسی ، اگر Warriors Orochi 3 یا Dynasty Warriors 9 را بازی کرده باشید ، براساس تعداد KO هایی که در آن بازیها داشته اید ، به شما امتیاز رشد ، تجربه بازیکن داده می شود. بنابراین اگر طرفدار هر یک از سری ها هستید و بازی های قبل از Warriors Orochi 4 Ultimate را انجام داده اید ، نسبت به بازیکنان تازه مزیت کمی خواهید داشت.

Warriors Orochi 4 Ultimate یک بازی هک و اسلش در مقیاس متوسط ​​است که توسط Koei Tecmo و Omega Force ساخته و منتشر شده است. در Warriors Orochi 4 Ultimate شما یک تیم ۳ نفره از افسران جناح های مختلف از جمله Shu ، Wu ، Wei را از حق رای دادن Dynasty Warriors و همچنین تمام افسران از حق رای دادن Samurai Warriors کنترل می کنید. این باعث می شود تا لیست بیش از ۱۵۰+ کاراکتر مختلف برای بازی درآمده باشد که هر کدام دارای سبک بازی ، سلاح ، حملات Musou (ویژه) و جادو هستند. خواندن این شماره همه به نظر می رسد بسیار زیاد است ، اما به شما اطمینان می دهم ، وقتی برای اولین بار شروع می کنید ، همه آنها را ندارید ، باید از طریق داستان بازی کنید تا شروع به باز کردن قفل کاراکترها در فهرست کنید.

حالا بیایید در مورد داستان صحبت کنیم ، کاملاً عمیق است که اتفاق می افتد. برای جلوگیری از اسپویلرها ، در مورد آن زیاد صحبت نخواهم کرد ، بلکه باید بگویم که این داستان اسطوره شناسی یونان را در بالای داستان مورد آزمایش و واقعی شکار دیو Lord Lord Nobunaga Oda قرار می دهد. داستان زیادی برای هضم کردن بازی های شما وجود دارد ، اما در این بازی ها ، داستان فروش نقطه فروش بازی برای بسیاری از افراد نیست ، این گیم پلی است.

Warriors Orochi 4 Ultimate نمایشنامه هایی مانند شما انتظار دارد که بازی هایی در این ژانر انجام شود. شما باید تیم افسران خود را در یک میدان نبرد متوسط ​​پشت سر بگذارید که سربازان مختلف سلاح های مختلف و سایر افسران را شکست می دهد تا به مأمور اصلی برسید و مأموریت را تمام کنید در حالی که اطمینان حاصل کنید که خودتان را گم نکنید. چرخه گیم پلی سرگرم کننده است و به راحتی می تواند شما را ساعت ها در بازی غرق کند ، چه به صورت انفرادی و چه به صورت مشترک ، که می تواند هم به صورت اسپلیت و هم به صورت آنلاین پخش شود. با پیشرفت در حالت داستان ، حالت های دیگری را در بازی ، مانند Battle Arena ، Challenge Mode و Infinity Mode باز خواهید کرد.

Battle Arena حالت PVP Koei است ، زیرا تیمی از ۳ افسر را برای رقابت با تیم دیگر به دست می آورید و مکانهای خود را برای کسب امتیاز کسب می کنید ، مانند حالت تسلط Call of Duty. Challenge Mode بازیکنانی دارد که چالش های مختلف بهنگام شده را با تجهیزات دنده اصلی یا تجهیزات حالت داستان خود را پشت سر می گذارند و برای بهترین زمان های روشن رقابت می کنند. و در آخر اینکه ، حالت Infinity Mode تا زمانی که کل کارزار تمام نشود ، باز نمی شود. در این حالت شما با چالش هایی روبرو می شوید و این شانس را دارید که برای شخصیت های مورد نظر خود سلاح بهتری کسب کنید.

ویژگی جدیدی که به آن اضافه شد استفاده از “جادو” از طریق “گنجینه های مقدس” است که هر شخصیت در این بازی به طور خودکار از آن استفاده می کند. Magic اندازه گیری خاص خود را دارد که به مرور زمان شارژ می شود و به شما امکان می دهد از ۱ از ۳ نوع مهارت جادویی استفاده کنید ، که در نوع کاربری متفاوت است. سحر و جادو به عنوان یک فریبنده مفید محسوب می شود ، زیرا می توانید از جادوی خود برای نفی جادوگری یک افسر دیگر استفاده کنید ، همچنین دشمنان جدیدی به نام Chaos Origins را از بین ببرید. برخی مهارت های جادویی ابزار خالص است ، در حالی که برخی دیگر توهین آمیز هستند. هنگامی که از جادوی خود استفاده می کنید ، سنج دیگری را پر می کنید که به شما امکان می دهد از “Magic Unity” استفاده کنید. Unity Magic تمام اعضای تیم شما را در میدان نبرد ظاهر می کند و تمام جادوی خود را به یک گوی غول پیکر که در زمین فرو می رود ، منتقل می کند و به کلیه دشمنان در مجاورت آسیب های زیادی می رساند. از نظر بصری جذاب است ، اما در بعضی مواقع می تواند بسیار لرزان باشد.

 

در حین بازی ، امتیازات و سنگهای رشد را بر اساس زمان اتمام به دست می آورید و می کشد. شما همچنین می توانید آنها و همچنین orbs مهارت و کریستال برای تکمیل اهداف نبرد را به دست آورید. سپس از این موارد برای به روزرسانی افسران خود استفاده می شود و بعداً در بازی ، هنگام باز کردن ویژگی می توانید اردوگاه خود را به روز کنید تا به روزرسانی های جهانی بپردازید که برای همه اعمال می شود. Warriors Orochi 4 Ultimate ممکن است اتفاقات زیادی برای آن بگذارد ، اما بدون تقصیر های آن نیست. در مرحله اول ، حالت های بازی اضافی احساس می کنند که فقط به دلیل داشتن محتوای اضافی پس از اتمام کارنامه داستانی ، به دلیل داشتن محتوای اضافی وارد بازی شدند. در مرحله بعد ، چند نفره آنلاین یک دردسر برای انجام این کار است زیرا شما نمی توانید در یک لابی آنلاین چیزی را برای تیم خود تغییر دهید. شما باید از لابی خارج شوید ، مسائل خود را عوض کنید ، سپس هر بار به عقب بپیوندید. این نیاز به تعمیر شدن دارد.

به طور کلی ، Warriors Orochi 4 Ultimate یک تجربه سرگرم کننده است که باید هم به صورت انفرادی و هم با یک دوست داشته باشد. از حالت های بازی گرفته تا باز کردن کاراکترها و حتی تسطیح و یافتن بهترین سلاح ها ، کارهای کمی وجود دارد. با این حال ، حتی با این گفته ، بازی گاهی اوقات می تواند احساس کندی کند و یا حتی دلهره آور باشد زیرا به خاطر این که چقدر کار برای بازی باید انجام دهید فقط برای پیدا کردن افسران دوست دارید و از بازی با آنها لذت می برید.

توضیحات
 
مثبت

یک نسخه کامل
هک اند اسلش عالی
نسخه بهینه بدون باگ

منفی

مبارزات اسان
تکراری شدن مبارزات

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

توضیحات
 

Warriors Orochi 4 Ultimate یک تجربه سرگرم کننده است که باید داشته باشید ، هم به صورت انفرادی و هم با یک دوست. از حالت های بازی گرفته تا باز کردن کاراکترها و حتی تسطیح و یافتن بهترین اسلحه ها ، کارهای کمی وجود دارد. با این حال ، حتی با این گفته ، بازی در بعضی مواقع می تواند احساس کندی کند یا حتی دلهره آور بخاطر اینکه چه مقدار کار برای بازی کردن باید انجام دهید فقط برای یافتن افسری که دوست دارید پیدا کنید و از بازی با آنها لذت ببرید.