نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

WRC 8 Review

توسطدریکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸
 

من تا برف هایم در برف تازه است. من فقط به لطف چهار لایه لباس می توانم پاهایم را حس کنم. برای رسیدن به اینجا ، دو ساعت پیاده روی از بیابان سوئدی در سپیده دم بود ، اما به کجا “دقیقاً” در اینجا دقیقاً مطمئن نیستم.

سر و صدا ناگهانی نیست. به نظر می رسد از راه دور ، یک صدای وزوز. وزوز آرام آرام رشد می کند ، چیزی بسیار عصبانی و نزدیک تر می شود. سپس اوت تانک و مارتین جرووجا از یک گوشه سمت چپ سریع و ۲۰۰ متری جلوی من در تویوتا یاریس به طور گسترده ظاهر می شوند. با سرعت در حال نزدیک شدن ، اوت با توجه به عواقب احتمالی در یک لگد دست راست و بدون بلند کردن دریچه گاز ، اتومبیل را پرتاب می کند. من می توانم اضافه کنم همانطور که او در نزدیکی ۱۰۰ مایل در ساعت پرواز می کند – روی یخ ورق ، می توانم اضافه کنم – قسمت عقب ماشین از بانکی که در آن ایستاده ام می کشد و ابری از برف را به صورت من می پراند. من خیلی غافلگیر شده ام و پای خود را از دست می دهم و به عقب می کوبم.

این WRC را تماشا می کند و ایده من از بهشت ​​است. من این ورزش را دوست دارم و بعد از بازدید از WRC سوئد در اوایل سال جاری ، بیشتر از هر زمان دیگری محجبه هستم. این قهرمانی در سالهای اخیر به شکلی عالی برگزار شده است که چندین راننده همه قادر به برنده شدن در مسابقات هستند ، اما این با بازی های رسمی WRC مطابقت ندارد. با گذشت بیش از یک دهه در افتضاح چاه ها ، حتی تغییر چند سال پیش به Kylotonn Games واقعاً نظر من را بهبود نیافته است و سال گذشته حتی یک نسخه هم منتشر نشده بود که تیم به جای آن روی V-Rally 4 تمرکز کرد. خوشحالم از اینکه گزارش داده ام WRC در قالب WRC 8 است ، و یک قدم خوش آمدید برای حق رای دادن ارائه می دهد.

تغییرات زیادی برای دستیابی به آن وجود دارد ، که بسیاری از آنها در پیش نمایش اخیر خود به تفصیل توضیح داده ایم و مهمترین آنها حالت کار نیست. WRC 8 با یک طراحی مجدد کامل و طولانی ، به یک برنامه ریزی دقیق ارائه می دهد که شما را در مدیریت بودجه ، اعضای تیم ، توسعه ماشین و مسیر شخصی خود به جلال WRC خواهید دید.

اگر F1 2019 را بازی کرده باشید ، پس از آن درخت توسعه بسیار آشنا خواهد بود ، اما با وجود این مقایسه بدیهی ، من هنوز هم طراوت می دیدم ، و نقاط منابع را جمع می کردم تا ماشین من یا تیم به جلو بروم. با افزودن یک انگیزه عملکرد اضافی به یک trudge که قبلاً یکنواخت بود ، در میان رویدادهای اصلی ، می توانید مظاهرات تاریخی ، آموزش یا آزمایش ماشین شرکت کنید. آنها از استقبال آنها پیشی نمی گیرند ، و به این دلیل که آنها به تراز بانکی و روحیه راننده شما کمک می کنند ، آنها ارزش تلاش دارند.

برخی از فراز و نشیب ها وجود دارد ، از جمله پیشرفت از کلاس WRC 2 به WRC 2 Pro که به شدت ضعیف نشانه گذاری شده است و بازی بعضی اوقات مانند استفاده نکردن از لاستیک های سخت ، هدفی برای پاداش کمتری به شما می دهد ، حتی اگر این بهترین گزینه برای راهپیمایی بعدی باشد. تا زمانی که نقاط توسعه را خرج نکنید ، لاستیک های مرطوب کننده مرطوب نیز قفل شده اند ، که کمی عجیب به نظر می رسد. با این حال ، در بیشتر مواقع ، این احساس برای اولین بار از اینترنت dial-up به باند پهن است.

تمام اتومبیل های مورد استفاده در WRC واقعی در کلاس های Junior ، WRC 2 ، WRC2 Pro و کلاس های اصلی WRC وجود دارند. شما از پایین ترین طبقه ، JWRC ، با استفاده از ۱.۰ لیتری توربو پیشرانه‌ی فورد فیستا ، پیشرفت کرده و حداقل در چهار فصل از حرکت در صدر قرار دارید. همه کشورهایی که در WRC استفاده می شوند نیز شامل می شوند ، این بدان معناست که مراحل متنوعی از امثال قیر یخی در مونت کارلو ، مسیرهای جنگلی گل آلود در ولز و حتی جاده های جدید شن شیلی وجود دارد.

تعداد مراحل واقعا کارت برنده WRC 8 است. بسیاری از کشورها در واقع یک مرحله کوتاه فوق العاده ویژه و یک مرحله بزرگ به نام Epic Stages هستند که پس از آن به قطعات کوچکتر و طرح بندی های معکوس بریده می شوند. ترفند این است که هرگز به این شکل احساس نمی شود و شخصیت منحصر به فرد هر کشور به این معنی است که این بازی آهنگ های بیشتری نسبت به رقیب اصلی DiRT Rally 2.0 از جعبه بازی خارج است.

تجسم قبلی ، WRC 7 ، از پشتیبانی eSports قوی برخوردار بود ، و شکار جهانی در جستجوی بهترین ستاره آنلاین تجمع یافته ای که جایزه یک ماشین جدید جاده هیوندای را به خود اختصاص داد. به نظر می رسد WRC 8 برای ادامه این روند ، با eSports حالت اختصاصی را دریافت می کند. اولین رویداد در سال جدید آغاز می شود ، اما لابی های آنلاین ، چالش های آنلاین هفتگی و حتی چند نفره اسپلیت صفحه وجود دارد تا در این میان توجه شما را به خود جلب کند.

آنلاین ، بازی جامد است ، اگر غیرمستقیم باشد. این راهپیمایی شروع نمی شود تا اینکه هر بازیکن حالت آماده ای را انتخاب کند ، این بدان معناست که می توان انتظار شخصی عصبانی برای یک نفر که برای تهیه ساندویچ رفته است ، فراهم کرد. در طی یک مرحله ، همچنین می توان دشوار دانستن اینکه چه کسی در صدر باشد و نتایج در حال حاضر به ترتیب نادرست نمایش داده شود تا تمام رانندگان تمام شوند. آنها چیزهای کمی هستند که من مطمئن هستم می توان اصلاح کرد و حداقل عملکرد آنلاین پایدار به نظر می رسد.

اما ساختار شغلی ، تعداد مراحل و حالت های آنلاین همه پانسمان پنجره است. آنچه در واقع یک بازی خوب مسابقه ای را از یک بازی عالی مسابقه ای جدا می کند ، نحوه رانندگی اتومبیل ها است. از این نظر WRC 8 یک کیف مخلوط است.

این بار دو مورد اضافی در گیم پلی وجود دارد ، سایش تایرها و هوای پویا که هر دو موارد اضافی فوق العاده ای هستند. پوشیدن لاستیک مخصوصاً چیزی است که باید به آن توجه کرد. لاستیک های نرم به طور معمول بیش از یک مرحله سریعتر هستند ، اما شما تفاوت دو مرحله ای را در آن احساس خواهید کرد ، زیرا ماشین نسبت به لاستیک فرسوده متفاوت واکنش نشان می دهد. انتخاب بین لاستیک نرم و سخت یک چالش تاکتیکی است. اگر باران شروع به ریزش وسط مرحله می کند ، شما باید موارد را کند کنید تا از سرایت نکردن به یک مزرعه جلوگیری کنید.

با این حال ، کاربران کنترل کننده زمان تفریحی ندارند. من اغلب می فهمیدم که این اتومبیل خیلی پیچ خورده است ، حتی ماشین JWRC از سطح ورودی نیز در لبه چاقو است. slappers تانک به ترتیب روز است ، بافی به چپ و راست از جاده در جاده مبهم امیدوارم که ممکن است قابل بازیابی باشد ، قبل از این که وارونه در خندق باشم و یک پنجه نه ثانیه ای برای مشکلاتم دریافت کنم.

مواردی که در خودروهای WRC 2 با چهار چرخ محرک بسیار کمتر ناامیدکننده هستند ، که کمتر مستعد بلندگو هستند ، اما هنوز یک دستور بلند برای ادامه مستقیم و باریک بودن هستند. تقریباً می توانید وسایل نقلیه کامل چربی WRC را فراموش کنید ، جایی که تصحیح بیش از حد یک اسلاید بسیار آسان است. ناخن زدن نوبت به ترمز دستی ، بسیار رضایت بخش است.

فرمان لازم است. من سریعتر سریعتر بودم و در مقایسه با یک کنترلر در همان سطح دشواری هوش مصنوعی ، تظاهرات هایی را با سهولت کسب کردم. با این وجود ، در جاده کافی نیست و واکنش های تند و تیز باعث می شود که دقیق نباشد. اتومبیلهای سطح بالا باید برای رسیدن به بهترین نتایج در هشت دهم رانندگی کنند ، دنده پایین تر از هر یک از تماس های هم راننده که استراتژی من است و باعث می شود احساس راحتی کنید که در آنها یک لاستیک است.

از لحاظ بصری ، بازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از دست می رود. در حالی که بسیاری از مراحل چشمگیر و جدید برای بازی وجود دارد ، برخی از مراحل کمتر الهام بخش از بازی های قدیمی WRC که بسیار جنجالی هستند انجام می شود. سایر بازی های مسابقه ای همچنین دارای مدل های آسیب بهتری هستند و ظاهر نرم و صاف تری دارند. رانندگی از طریق یک گودال به نظر می رسد کسی که اسلحه را شلیک می کند. حتی با وجود این که راننده “خیلی جلوتر” است مواقعی وجود دارد که آنها را “موی سر چپ” می گویند خیلی دیر است. من در حال حاضر بشکه ای هستم که یک نت را به صورت تحویل می گیرم. به نظر می رسد که سیستم مجازات حول و حوش eSports تنظیم شده است ، بدون این که یک بازیکن غیر رقابتی در ذهن داشته باشید. این موارد به همراه هندلینگ وسیله نقلیه از آنچه در کل یک پیشرفت بزرگ است فاصله می گیرد.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید