تخفیف های جدید PSN برای PS4, PS3, PS VITA شروع شد

توسطدریکشنبه ۴ تیر ۹۶
 

بازی های co-op خودتون رو کامل کنید

تخفیف های جدید PSN برای این اخر هفته در راه است و بازی هایی که بیشتر دارای مرحله های دو نفرو یا همان co-op هستند با قیمت بسیار کمتری در دسترس قرار میگیرند.

پلی استیشن به تازگی تغییراتی در سیستم تخفیف های اخر هفته PSN ارایه داده است به این گونه که دیگر برای خرید کردن از PSN الزاما نباید اکانت شما plus باشد.بعضی از بازی های co-op که در لیست این تخفیف ها قرار دارند و بیشتر به چشم می ایند resident evil 5.resident evil 6 که هر کدام به قیمت ۸ دلار و sportfriends و hell drivers ultimate editon هستند که به ترتیب به قیمت های۴.۴۹ دلار و ۱۶ دلار به عرضه گذاشته شده اند. بعضی از دیگر بازی های این لیست که ارزش دیدن را دارند

۷days to die:10.49$

the jackbox party pack trilogy:24$

marvel ultimate aliance 1,2: 16$ each

nidhogg:5$

tropico5:9$

Videoball:2$

همچنین ps3 هم دو نسخه اول بازی های borderlands را به قیمت ۸ دلار (۴دلار هر کدام) به عرضه گذاشته و بازی های دیگری چون sportfirends به قیمت ۴.۴۹ دلار وguilty gear Xrd sign به قیمت ۱۲ دلار در این لیست مشاهده میشود.

the jackbox party pack

the jackbox party pack

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اما نوبت به VITA میرسد, در این بین ps vita انتخاب های محدودتری برای بازی ها دارد اما بازی های hell drivers و nidhogg همانطور که در PS4 flash sale حضور داشتند درps vita هم حضور دارند و به قیمت های۱۶$و۵$ در این لیست قرار میگیرند و همینطور بازی دیگری به نامearth defence force 2 با قیمت ۶ دلار در این اخر هفته در لیست بازی های تخفیف دار vita قابل مشاهده است.

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.