امسال شاهد DLC های رایگان برای بازی Dying Light خواهیم بود

توسطدریکشنبه ۱ مرداد ۹۶
 

از اولین عرضه بازی Dying Light سه سال می گذرد اما همچنان این بازی به عنوان یک بازی فعال محسوب می شود که به طور میانگین در هر هفته نیم میلیون کاربر این بازی ترسناک و سبک survival را بازی می کنند.

با وجود این همه بازیکن که همچنان با این عنوان درگیر هستند ناشر این بازی Techland نیز اعلام کرده است که قرار همچنان از این بازی حمایت کند و در سال جاری قرار است بسته های الحاقی رایگان بسیاری را از این بازی ببینیم.

Techland در طول سال ۱۰ DLC رایگان برای این بازی منتشر خواهد کرد که شامل دشمن های جدید چالش ها و مراحل بیشتر درون بازی مکان های کشف نشده و خیلی چیز های دیگر که هنوز اطلاعات زیادی از انها منتشر نشده است.

همه ی چیز هایی که قرار است امسال به این بازی اضافه شود کاملا به صورت رایگان است و برای تمام پلتفرم ها عرضه می شوند. اولین بخش از محتوای جدید این بازی در هفته‌های آینده منشر می شود که قرار است دشمنان جدیدی به بازی اضافه کند. این محتوای جدید به قصد اشنا کردن کاربران با بسته های الحاقی است که قرار است امسال برای این بازی عرضه شوند.

در ادامه Techland اعلام کرد که چالش ها و Event هایی را برای کاربران بازی ایجاد خواهد کرد. استودیو Techland همچنین قصد دارد همانند گذشته بر اساس نظرات طرفداران اصلاحاتی در گیم‌پلی و بهبود بازی انجام دهد. توسعه‌دهندگان بازی به منظور آسان‌تر کردن تعامل کاربران در بازی، یک سیستم‌عامل اختصاصی برای ارتباطات منتشر خواهند کرد. استودیوTechland به زودی جزئیات بیشتری در این باره به اشتراک می گذارد.بازی Dying Light نیز برای پلتفرم های PS4,PC,Xbox one عرضه شده است.

منبع:GameSpot

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.