معتاد شوید! معرفی بازی موبایل Ballz

توسطدرشنبه ۱۷ تیر ۹۶
 

اگر واقعاً قصد معتاد شدن به یک بازی بسیار ساده(Ballz) را دارید, ادامه مطلب را بخوانید.

یکی از جدیدترین بازی های کمپانی Ketchapp که یکی از بزرگترین کمپانی های سازنده بازی های موبایل است, بازی Ballz میباشد که هم اکنون برای Android و IOS در دسترس است.

همه ما کمپانی Ketchapp را با بازی های رکورد زنی می شناسیم, به بیانی دیگر , این کمپانی ایده رکورد زنی را منبع درآمد خود کرده است!

اکثر ما با دیدن بازی های رکورد زنی به آنها علاقه مند میشویم و کم کم معتاد آن و تمام این ماجرا به دلیل این است که میخواهیم از دوستمان رکورد بیشتری داشته باشیم! خب Ketchapp هم از این فرصت استفاده کرده و با این ایده تا به حال چندین بازی منتشر کرده و چندین نفر را معتاد کرده!

خب بزارید مسئله را باز تر کنم, تصور کنید که در کنار دوستتان نشسته اید و میبینید که او دارد با گوشی موبایل خودش بازی میکند, شما به او نزدیک میشوید و میبینید که او دارد یک بازی رکورد زنی را بازی میکند و با هر عمل یک امتیاز میگیرد. اسم بازی را از او میپرسید. حال سوال من از شما این است, آیا تا چند دقیقه بعد از این اتفاق بازی را دانلود نمی کنید و به فکر زدن رکورد بیشتر از دوستتان نیستید؟ خب تبریک میگویم شما به معتاد شدن به بازی رکورد زنی نزدیک شدید!

خب بعد از این همه توضیحات بریم سر اصل مطلب یعنی بازی Ballz

بازی جدید Ketchapp یعنی Ballz در عین سادگی , بسیار جذاب و اعتیاد آور است, در این بازی شما باید با چند عدد توپ, چندین مربع را مورد هدف قرار دهید و بزنید.

گیم پلی کوتاهی از بازی Ballz

در این بازی با بالا رفتن امتیاز , تعداد توپ های شما بالاتر وفته و همچنین تعداد دفعاتی که باید به هر مربع ضربه بزنید نیز بیشتر میشود.
یکی از ویژگی های تمام بازی های Ketchapp قابلیت شخصی سازی است که خب این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما با جمع کردن امتیاز در بازی میتوانید آنها را صرف خرید رنگ برای توپ خود کنید.
بازی Ballz هم اکنون در Google Play و Appstore به صورت رایگان در دسترس است.
اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.