Doomfist کاراکتر جدید بازی Overwatch منتشر شد

توسطدرجمعه ۱۶ تیر ۹۶
 

امروز در گیم تاکس به بیست و پنجمین کاراکتر بازی overwatch میپردازیم که قابلیت های پیش بینی شده ای را دارا است.

بالاخره blizzard قهرمان جدید بازی اش,doomfist را معرفی کرد. شما نباید مدت زیادی منتظر تجربه بازی با این کاراکتر را داشته باشید همانطور که این قهرمان در public test بازی overwatch بر روی pc قابل اجرا است.

doomfist کاراکتری با قابلیت های مرگبار و کشنده است که شامل hand canon و rocket punch می شود.hand cannon همان طور که از نامش پیداست به کاراکتر این قابیت را می دهد تا به وسیله cannon یا همان توپ که بر روی دستش قرار دارد حریفان را از پای درارد و همچنین قابلیت rocket punch او قدرت خارق العاده ای در ضربه زدن به حریفان و دشمنان را به این قهرمان تازه وارد میدهد.

از دیگر قابلیت های او میتوان به سپر قویش اشاره کرد که ویژگی دفاعی بسیار زیادی را به این شخصیت میدهد و او را در مقابل اسیب هایی که به او میرسد بسیار مقاوم میکند. قابلیت های doomfist یه او این امکان را میدهد تا در مبارزات نزدیک بسیار قوی ظاهر شود و علاوه بر ان قابلیت hand cannon او باعث میشود تا بتواند حریفان را از فاصله های دور نیز مورد ضربه و اسیب قرار دهد.doomfist میتواند دشمنان را به هوا پرتاب کند و rocket puch او قابلیت شارژ شدن را دارد که باعث قوی تر شدن ضربه های او میشود.

این کاراکتر هم اکنون بر روی pc قابل بازی است اما هنوز مشخص نشده که چه زمانی قرار است برای کنسول های نسل هشتم یعنی playstation4وxbox one منتشر شود.

منبع:gamespot

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.