تریلر گیم پلی بازی Wild West Online

توسطدرچهارشنبه ۲۱ تیر ۹۶
 

تریلر جدیدی از بازی Wild West Online که شباهت زیادی به Red Dead Redemption دارد منتشر شد.

ماه پیش تصاویری از این بازی (Wild West Online) منتشر شد, در ابتدا به اشتباه تصور میکردیم که این تصاویر مربوط به بازی Red Dead Redemption 2 میباشد اما پس از مدتی مشخص شد که این تصاویر مربوط به بازی Wild West Online میباشد.

بازی Wild West Online در سبک MMO میباشد و فقط برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

سازنده این بازی گفته است که شما میتوانید در هر دو نقش قهرمان ویا قانون شکن اقدام به بازی کنید و همچنین بازی در دنیایی بزرگ و آنلاین رخ میدهد. در این بازی میتوانید اقدام به جمع آوری منابع برای رشد خود کنید و همچنین با بازیکن های دیگر به مبارزه بپردازید(PVP) و یا در مقابل هوش مصنوعی بازی به صورت تیمی با دوستان خود (حداکثر تیم ۸ نفره) به مبارزه بپردازید (PVE).

همچنین سازنده این بازی گفته است که اگر شما از بازی کردن در نقش قهرمان ویا قانون شکن خوشتان نمی آید میتوانید در نقش های دیگری مانند کشاورز و معدنچی و … به بازی بپردازید.

این بازی شامل محیط های بسیار زیاد و گوناگونی میباشد مانند : شهر‌های بزرگ، مخفی‌گاه‌های جنایتکاران، مزارع، ایستگاه‌های قطار و مکان‌های ناشناخته و …

همچنین سازنده بازی گفته است که اگر شما در این بازی بمیرید فقط منابع خود را از دست میدهید و باید دوباره اقدام به جمع آوری آنها کنید.

تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده نمایید.

ضمن انتشار تریلر جدید، سازندگان اعلام کردند که کاربران اکنون و حداکثر تا ۲۹ تیر می‌توانند از طریق وب‌سایت رسمی این بازی ، برای نسخه Alpha و Beta این بازی ثبت نام کنند. با ثبت‌نام در نسخه Alpha و Beta این بازی، می‌توانید از آیتم‌های ظاهری ویژه‌ای در بازی برخوردار شوید.

بازی Wild West Online هم اکنون در دست ساخت و توسعه میباشد و در تاریخ نامشخصی و با قیمت نامشخصی برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.