آپدیت ۲.۱.۱ بازی Rainbow Six Siege این بازی را برای لوت باکس آماده میکند

توسطدرشنبه ۲۴ تیر ۹۶
 

Ubisoft به تازگی آپدیتی برای عنوان موفق و پر طرفدار خود یعنی Rainbow Six Siege منتشر کرده است.

مهم ترین چیزی که این آپدیت به بازی اضافه کرده است, سیستم لوت باکس (Loot Box) است که امروزه در اکثر بازی ها, مخصوصاً بازی های شوتر (Shooter) شاهد این سیستم میباشیم.

البته, این سیستم هم اکنون در بازی در دسترس نیست اما این آپدیت, این سیستم را برای بازی آماده کرده تا Ubisoft در طول این هفته دسترسی به این سیستم را در بازی آزاد کند.

شما این لوت باکس ها (Loot Box) که در این بازی آلفا پک (Alpha Pack) نامیده میشود را , در هر صورت پیروزی و یا شکست خوردن دریافت خواهید کرد.

آلفا پک ها (Alpha Pack) شامل انتخاب‌های متنوعی برای بازیکنان هستند و طوری طراحی شده‌اند تا بازیکنان بتوانند آیتم‌های تزئینی را به صورت رایگان و تنها با تجربه بازی به دست آورند. این پک‌ها شامل آیتم‌های مختلفی از جمله بسیاری آیتم تزئینی متعلق به گذشته (مانند پوشش‌های Black Ice) و همچنین آیتم‌های سطح Legendary هستند که می‌توان آن‌ها را در آلفا پک‌ ها (Alpha Pack) پیدا کرد.

در کنار آلفا پک‌ ها (Alpha Pack)، بروزرسانی جدید همچنین تعدادی از مشکلات بازی را برطرف می‌کند. برای مثال، در این بروزرسانی شاهد رفع مشکلی که گاهی موجب عدم انفجار گلوله‌های اسلحه X-KAIROS Launcher اپراتور هیبانا یا نمایش نادرست آن هنگام شلیک به دیوارهای تقویت‌شده می‌شد، هستیم.

همچنین در این فصل از بازی شاهد نقشه و یا شخصیت جدیدی برای بازی نیستیم و سازندگان تمرکز خود را فقط بر روی رفع مشکلات بازی گذاشته اند, نقشه و شخصیت های جدید در مرداد – شهریور ماه عرضه خواهند شد.

منبع: dualshockers

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.