نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Attack on Titan 2: Final Battle

توسطدرشنبه ۲۹ تیر ۹۸
 

Attack on Titan 2 سال گذشته برنده شد – عاقبت کاملی که بر نسخه اصلی بهبود پیدا کرد و به عنوان یکی از بهترین انیمه های سازگار با بازی های ویدئویی که احتمالاً پیدا خواهید کرد ، برجسته شد. بیش از یک سال بعد ، توسعه دهنده Omega Force اکنون دوباره آنرا با Attack on Titan 2: Final Battle دوباره مرور می کند ، و اضافه کردن یک دوز سنگین از محتوای داستان جایزه و همچنین حالت ها و ویژگی های جدید.

استودیو هیچکس عجیب نیست که دو برابر شود ، اما حق رای دادن Dynasty Warriors با دریافت تعداد و تعداد زیادی ریمیکس با هر یک از شماره های سریال دریافت کرده است. اینها معمولاً مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند ، بعضی ها پیچ و تاب های منحصر به فرد را اضافه می کنند ، در حالی که برخی دیگر بیش از حد احساس تعجب کرده اند. Attack on Titan 2: Final Battle به طور قطع به اردوگاه سابق متمایل می شود ، ضمن بهبود بسته بندی کلی با برخی از افزودنی های جالب ، بازی اصلی را با محتوای بیشتر تزریق می کند. اکنون برای پلی استیشن ۴ ، Xbox One ، Nintendo Switch و رایانه شخصی موجود است ، می توان آن را به عنوان DLC یا به عنوان بخشی از یک بسته خریداری کرد که شامل بازی پایه نیز می شود.

کسانی که در حال حاضر مالکیت Attack on Titan 2 را دارند ، احتمالاً یک دلیل اصلی دارند: Final Battle. بازی سال گذشته با سری انیمه های smash hit کاملاً به روز نبود ، اما در اینجا می توانید در فصل ۳ بازی کنید و شخصیت های جدید ، ماموریت ها و سینمایی را اضافه کنید.

در اینجا شما به عنوان سرباز بی نام خود سفارشی خود بازی نمی کنید ، درعوض داستان هایشان بین شخصیت های آشنا جابجا می شوید. اگرچه چیدن نخ بدون اینکه نیازی به انتظار برای یک عاقبت تمام عیار داشته باشید بسیار عالی است ، انتظار ندارید Final Battle هنگام نوبت بازی و یا ساختار ماموریت Attack on Titan 2 ، چرخ را دوباره اختراع کند.

به عنوان یک تازه کننده ، این بازی ها یک سیستم جنگی منحصر به فرد را به وجود می آورند که شما را بین تیتان های دشمن به طور فزاینده خطرناک دوست دارید. اگر کمی تکراری باشد بی نظیر است ، اگرچه Omega Force کاملاً تلاش کرده است تا احساس تازه و متنوع خود را حفظ کند. در Final Battle طعم های جدیدی از تجهیزات تحرک جهت دار وجود دارد که می توانند از جمله آنتی بادی ODM ، اسلحه گاتلینگ و تندر اسپیرز استفاده کنند. هر یک از پیچش های جزئی خود را در مورد نحوه انجام بازی اعمال می کنند که به کمک یکسان سازی شخصیت های ۴۰+ موجود در آن کمک می کند.

یکی دیگر از جانبازان ممکن است غافل شود گزینه جدید کنترل کمک ، ساده کردن ورودی های دکمه مورد نیاز هنگام تعقیب و کاهش Titans. این یک نقطه گلوله اختیاری است ، اگرچه بسیار جالب است که ببینید امگا مجبور تلاش واقعی برای جذب هواداران جدید و گاه به گاه را انجام می دهد.

این احتمال وجود دارد که بیشتر بازیکنان در ابتدا ماموریت های داستان فصل ۳ را تجربه کنند ، اما کارهای دیگری در جای دیگر انجام می شود. گوشتی که حالت جدیدی را به این مخلوط پرتاب می کند ، کنترل سرزمین است که شما را به عنوان جمع آوری استخدام کنندگان و سازماندهی سفرهای اعزامی به دیوار ، مسئولیت فرماندهی نیروی دریایی خود را بر عهده می گیرد. این اساساً روش دیگری برای بسته بندی مأموریت های بازی است ، برخی از پرکننده های تاکتیکی را بین هم فشرده و به شما امکان می دهد که نبرد را دنبال کنید.

با نگاهی به گزینه های آنلاین ، گیر افتادن شما بسیار است. در کنار تعاونی ، شما با مجموعه ای از حالت های رقابتی که بعد از عرضه اولیه Attack on Titan 2 گسترش یافته اند ، برخورد کرده اید. این برنامه ها شامل Annivilation 4v4 و ۱v1 Showdown و همچنین یک سبک سبک رویال نبرد با نام اخراج و غارتگر است – روشی که در واقع شما به عنوان تیتان ها بازی می کنید و سعی می کنید در حد زمان ضرب و شتم ایجاد کنید.
این به راحتی مستحکم ترین بازی آنلاین Omega Force تا به امروز است ، اگرچه برای یافتن لابی برای حالت های PvP آن تلاش خواهید کرد ، حتی با Final Battle که تازه راه اندازی شده است.

نبرد نهایی ، حمله به تایتان ۲ را به عنوان یک اقتباس عالی تأکید می کند – عملی که اکنون حتی بزرگتر و تصفیه شده تر از همیشه است. این سرویس هم به عنوان یک بسته کامل و هم یک دروازه عالی برای کسانی که بازی ۲۰۱۶ را از دست داده اند یا فقط انیمه / مانگا را انتخاب کرده اند ، خدمت می کند.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.