نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

نقد و بررسی BANNER SAGA 3

توسطدرسه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷
 

بازی بسیار زیبای Banner saga ، یک سری دوست داشتنی که زیبایی آن بسیار است و با چشمان شما بازی میکند، حالا نسخه جدید این سری محبوب عرضه شده و مطمین هستیم خیلی از گیمر ها منتظر این نسخه بودند به ویژه طرفداران این سری که ممکن است برای این سری خودکشی کنند حالا به آرزوی خود رسیده اند و میتوانند در نسخه جدید این سری خود را غرق کنند و لذت ببرند.

 تنوع برای بازیکنان

Banner Saga یک بازی متفاوت است. بهتر است در کنار بازی های AAA که همیشه در حال بازی کردنشان هستیم به بازی کردن بازی های این چنینی نیز بپردازیم تا کمی تنوع برایمان شود. البته بسیاری از افراد از بازی های این چنینی خوششان نمی آید ولی اکثرا با چند بار تجربه بازی های این چنینی متوجه میشوند که تنوع و بازی کردن این بازی ها هم میتواند خوب باشد.

گرافیک و هنر

کمتر اینچنین بازی‌هایی را دیده بودیم شاید بتوان بازی Ori را مثال زد که این چنین طراحی هنری دارد. جلوه‌های بصری بازی در یک کلام خیلی زیبا هستند و البته طراحی محیط و هنری که در بازی به خرج داده‌اند بی‌نظیر و استادانه است. تمام طرح های هنری این بازی به صورت دستی طراحی شده اند و استادانه و با قدرت بسیار بالا و منظم در بازی قرار گرفته اند تا طرفداران این سری به صورت عجیبی خوشحال کنند و باعث ل

گیم پلی

گیم پلی  این بازی کمی به بازی های موبایل و ساده شباهت دارد چرا که شما باید با چند کلیک ساده بازی را انجام دهید اما این فقط در ظاهر کار است و هنگامی که غرق در بازی شوید متوجه میشوید که چه گیم پلی بزرگ و پر شور و هیاهو و زیبایی در مقابل شما قرار دارد و باعث آرامش شما میشود، طرفداران اصلی این سری میفهمند که چه میگویم! به طور کل مبارزات بازی بین ۲ تیم بزرگ صورت میگیرد که به صورت نوبتی باید به یکدیگر حمله کنند و به همین دلیل است که گفتم گیم پلی بازی در نگاه اول مانند بازی های کوچک و یا بازی های موبایل میباشد، همچنین هنر و گرافیک فوق العاده این بازی باعث آرامش شما میشود و به هیجان بازی اضافه میکند!

تصمیم گیری ها

بله! در این بازی تصمیم گیری ها نیز مهم هستند، احتمالا در نگاه اول میگفتید که این بازی با این گیم پلی ساده و تصمیم گیری؟ حتما شوخیتان گرفته؟ اما این داستان واقعیت دارد و تصمیم گیری های شما به صورت جدی بر بازی و روند بازی و اتفاق هایی که در آینده برای شما خواهد افتاد تاثیر خواهد داشت! پس حواستان به هر عملی که در بازی انجام میدهید باشد که عواقب آن را خواهید دید.

موسیقی

مگر میشود صحبت از Banner Saga بشود و موسیقی را جزو نقاط قوت این بازی بیان نکنیم؟ بی شک موسیقی از عناصر فوق العاده و بی نظیر این سری میباشد که طرفداران این سری عاشق موسیقی های این سری میباشند و شاید حتی با موسیقی های Banner Saga آرامش بگیرند و آرام شوند، موسیقی این این نسخه نیز بی نظیر است و هنگامی که با گیم پلی فوق العاده و طرح های هنری بی نظیر این بازی ترکیب شود واقعا ترکیبی فوق العاده را به شما تحویل میدهد. و توصیه میکنیم حتما این موسیقی ها را گوش دهید و لذت ببرید چرا که موسیقی های این بازی مثل خود این بازی فوق العاده اند.

نتیجه نهایی

اگر شما از طرفداران همیشگی این مجموعه هستید، مطمئناً از تجربه نسخه سوم هم بسیار لذت خاصی می‌برید. The Banner Saga 3 یک عنوان زیبا و تکرارناشدنی درست مثل نسخه‌های قبلی است و اگر تا به حال این سری را بازی نکردید به شدت به شما توصیه میکنیم که این بازی هنری و زیبا را از دست ندید.

Verdict

If you’re a big fan of this series, we recommend you to play this version. The Banner Saga 3 is a beautiful and unique game like the previous versions and if you haven’t played The Banner Saga series at all, We Seriously recommend you to play this great masterpiece

سازندگان :

توسعه دهنده : Stoic Studio

ناشر : Versus Evil

Developers And Publishers

Developer : Stoic Studio

Publisher : Versus Evil

لینک خرید Xbox

لینک خرید PS4

 لینک خرید PC

قیمت : ۲۵$

توضیحات
 
مثبت

گرافیک هنری فوق العاده

تکراری نشدن بازی

مبارزات زیبا و پر هیجان

موسیقی فوق العاده

منفی

مشکل در برخی بافت ها
نبودن آموزش کافی برای بازیکنان تازه

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.