نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Dead Or Alive 6

توسطدردوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷
 

در میان ده ها تن از بازی های مبارزه در تاریخ، من فکر نمی کنم یک بحث برانگیز تر سری مرده یا زنده وجود دارد. با موضوع بحث حتی به بازی خود، اما با آشکار و گفته بسیاری، راه گرایانه از به تصویر می کشد machitries زن شرکت کننده در آن است. اگر نه همه، اکثریت زنان در مرده یا زنده دارای یک بدن خوش بر و رو و چهره کامل، سینه های بزرگ با همان اندازه دقیق “پشت”، در حالی که ساز و برگ به دور از به عنوان “شایسته” توصیف کرد. علاوه بر این، بسیاری از افراد، زمانی که آنها صحبت از این جنگ را بشنود، ناخواسته به ذهن می آید “است که بازی چوبی با جوجه”، به عنوان حق Volrath در بررسی پیش سه ساله از نوشته بود

البته، توسعه دهنده تیم توسعه Team Ninja و KOEI Tecmo یعنی در نتیجه صدور بازی در این سری، به نظر می رسید هرگز از سر و صدا ناشی از دختر مورد علاقه به اخم. مخالف مطمئن شوید که به بهره برداری از بالا، پر کردن آخرین قسمت از مرده یا زنده با (یعنی هوا نازک) DLC لوازم آرایشی و بهداشتی، نه کم و نه زیاد، هزینه حدود € ۱۳۰۰ برای هر کسی که می خواست به همه آنها را به دست آورد. برای تلفن های موبایل دیوانه است، اما به عنوان نشان داده شده است، بسیاری از افرادی که به نظر می رسد کاملا طبیعی به پراکنده صدها نفر از یورو به لباس (یا بهتر است نوار) ​​جوجه دیجیتالی وجود دارد. از آنجا که این “نهنگ” به فشار این نوع از پول وجود دارد، پس چرا KOEI Tecmo یعنی (و هر KOEI Tecmo یعنی) نمی کنند؟ تاکتیک، با این حال محکوم و به نظر می رسد، کاملا سودآور است. و حیف است که فلش در برابر سری به طور عمده برای مدل مالی به جای کیفیت آن است، که در واقع به عنوان مبارزه قابل توجه است. همانطور که در مورد Dead یا Alive 6 هستیم که اینجا اینجا هستیم.

بازده مرده یا زنده ۶ پس از آن، که تنها عضو از سری دوم که راه خود را به صفحه نمایش ما را پیدا می کند و از لحاظ کیفی، از با سلف راحتی بزرگ است. برای کسانی که در مورد گیم پلی از مرده یا زنده ۶ مطمئن شوید که (ما گفت، این است آب به جز وجود دارد)، یک بازی مبارزه برش سریع، است که توسط سیستم نبرد ساده آن متمایز است، حتی کسی که اولین بار می شود در دست بازی نگران کننده، قادر خواهد بود در عرض پنج دقیقه اول احساس صمیمیت کند. با دستکاری بر اساس چهار دکمه (پانچ، لگد زدن، دفاع و گرفتن دست)، جای پای خود را در رابطه با پد ایجاد حرکت قابل توجه و combos، و منطق خود را برخوردار شده توسط نقاشی سه قابی “سنگ قیچی کاغذ.” این به این معنی است که برای هر عمل، یک واکنش وجود دارد که اگر به شیوه ای به موقع و صحیح اجرا شود، آسیب بیشتر می شود و در حمله ساده اتفاق می افتد. استراتژی مبارزه دقیقا بر اساس آن وجود دارد، یعنی رمزگشایی از حملات حریف، هر دو برای جلوگیری از آنها و در عین حال به حداکثر آسیب رساندن. بنابراین به طور خودکار، ساده “من را فشار دهید، هر کلید-من-می آید به ذهن” که به نظر می رسید نسخه اصلی، به طور ناگهانی می شود چیزی چند وجهی و عمیق، که در آن بیشتر شما با آن بازی و یادگیری مکانیزم های آن، جالب تر که ممکن است.

سیستم مبارزه شده است بسیار در طول سال ها تغییر نکرده است، بنابراین اگر شما یک بازیکن با تجربه از این سری می باشد، بیشتر به شما ناشناخته نیستند، با این وجود مرده یا زنده ۶ می افزاید: یک عامل در معادله، نوار فرار سنج. این نوار را پر می کند حریف (به چه روش دیگری؟)، که قادر به اجرای برخی از جنبش های بازی در حال تغییر، مانند ضربه شکستن، شکستن نگه دارید و راش کشنده. با این تغییرات، و در حالی که نوار است که در حداکثر و یا در نیمه سطح نگه داشته، شما می توانید به طور موقت از یک حریف دسته کوچک موسیقی جاز طولانی فرار و یا ترکیب کردن آنها به یکی از خود شما برای آسیب و حتی بیشتر، به نقطه ای که یک پیروزی جشن می توان اعلام کرد و یا شکست قریب الوقوع بازی کاملا چند بازی آنلاین، از تجربه شخصی من می توانم بگویم که به دلیل “تبدیل” چند بازی که به نظر می رسید از دست داده، در حالی که وقتی که من استفاده فکری انجام شده بود، خوردن چوب از سال است.

همانطور که در حالت آنلاین اشاره کردیم، اجازه دهید به محتوای Dead یا Alive 6 برویم، جایی که همه چیز طعم تلخ و شیرین را ترک می کند. اول از همه، یک لیست ۲۴ کاراکتر وجود دارد که برای بازی بسیار رضایتبخش است و احتمال افزایش آن از طریق DLC وجود دارد. برای جانبازان از این سری، شاید به آزار این واقعیت است که برخی از شخصیت های در ۵ مرده یا زنده بودند، و کاملا چند لباس “کلاسیک” برای شخصیت های مانند کاسومی و هایابوسا، در اینجا وجود دارد تنها پرداخت می شود، اما ما به گفت آغاز این مقاله، این مجموعه به معنی پولی است که توسط بازیکنان پرسیده شده است، اکنون تغییر نخواهد کرد.

فراتر از آن، این بازی دارای یک حالت آموزش بزرگ، که توضیح می دهد همه چیز را بیش از دوره ها و ارزش را تا پایان، حتی اگر شما را به مورد. علاوه بر این، مرده یا زنده ۶ شامل حالت شناخته شده برای پخش تک (بازی، در مقابل، زمان حمله و بقا) که توضیح بیشتر نیاز ندارد، در حالی که حالت داستان یک تراژدی است. اشتباه، با یک درخت عجیب و غریب که به تدریج باز کردن و می گوید داستان از قهرمانان، مسلما نتواند به زخم زبان زدن علاقه در هر نقطه. با این حال، آن است که یک راه حل خوب اگر شما می خواهید به بازی با تمام شخصیت های بدون تلاش آنها را در یک زمان در حالت بازی، اما در این مورد، حتی بهتر از حالت DOA تلاش است.

این یک سری از کارهای ساده، نوع به چنین و چنین شخصیت است، شکست دادن حریف خود را در کمتر از ۵۰ ثانیه توسط combos مهارت های گرفتاری، که پاداش دادن به بازیکن با لباس های اضافی و پخش امتیازات، که بازخرید برای باز کردن برخی از لوازم جانبی لوازم آرایشی و بهداشتی برای شخصیت های مورد علاقه خود (به عنوان مثال زرد، به جای آبی، روبان در Kasumi مو – باور نکردنی؟). البته، این چیزی است که می تواند شما را برای مدت زمان طولانی اشغال می کنند، با این حال آن را به عنوان یک حالت آن را به عنوان یک آموزش توابع ارزش نیست: اگر شما در یکی از وظایف شکست، شما این فرصت را به رفتن به حالت آموزش داده می شود، این بازی شما “قطار “بر روی آنچه شما باید انجام دهید و بلافاصله واضح تر بازگردید.

اما قلب از یک بازی مبارزه در دوئل در برابر بازیکنان بشر و که در آن است که مرده یا زنده ۶، اگر چه به شدت از جنگ موفق به بالا بردن آدرنالین بالا، کمی نا امید. نه به این دلیل که کد آنلاین آن کار نمی کند، اما او بازیکنان را به طور منظم می یابد، با پینگ های کم و با مشکلات ناچیز، اما به دلیل اینکه او … بی عیب و نقص است. در حال حاضر، بنابراین، تنها فرصت برای مسابقات رتبه با بازیکنان ناشناخته وجود دارد، بنابراین اگر شما می خواهید بازی مسابقات با یک دوست و نه در همان اتاق با شما، atychisate. البته، Tecmo یعنی وعده داده است که در ماه ژوئن ما یک سری از این DLC منتشر کرده اند، آزاد و پرداخت (کاراکتر های اضافی، لباس، و غیره) و یکی از آنها علاوه بر این از لابی است. این امر می تواند حذف بزرگ نیست به ذکر است که در این DLC شامل مهم تر از همه، حرکت پستان عالی، که در چاپ اول از دست رفته، در تلاش برای کاهش کمی “تبعیض جنسی” عنصر از سری.

و حقیقت این است که آن را تبدیل به (کوچک) تلاش بیشتر سقوط انتخاب لباس برای دختران، اما همانطور که به زودی کشف، به این خاطر که لباس آشکار ترین (شما می دانید در حال حاضر، بیکینی، شمشیربازی، بند، و غیره) را نیز پشت سر قفل شده توسط DLC اما صرف نظر از اینکه شما در برنامه ریزی برای کار با کمد لباس از شخصیت یا نه، مرده یا زنده ۶ ارائه می دهد دید فوق العاده در اجرای آنها. همه مدل ها از مبارزان تیز، به خوبی طراحی شده و با انیمیشن های بزرگ به همراه حرکات آنها، و عبارت از درد و تنش هستند، در حالی که علاوه بر این بسیار خوب است که ضربات آنها خود را بر بدن از مبارزان ترک کنند.

بنابراین، بسته به اینکه چگونه سخت نبرد بود، شما یک لباس فلج، هماتوم و کبودی، که به تن واقع بینانه به “کاریکاتور” چوب می افتد پیش رو را ببینید. از سوی دیگر، مراحل حاوی مقدار زیادی از خاصیت، سطح مختلف عمل و تله های زیست محیطی (در سنت از سری)، تحت تاثیر قرار نمی جزئیات از بافت، که وضوح پایین را نشان نمی دهد. با این حال، به احتمال زیاد، با توجه به وحشت نبرد، دشوار است. در بخش صوتی، همه چیز هستند و نه بی تفاوت، و علاوه بر جلوه های صوتی معمولی از bounidia و پیامدهای آنها، موسیقی متن فیلم متشکل از یک عمومی «rokometallika» ریف و انگلیسی صدای بیش غیر قابل قبول – ژاپنی بدون فکر دوم را انتخاب کنید.

به عنوان یک نتیجه نهایی، بنابراین بدون تردید می توان گفت که مرگ یا زنده ۶ دعوی مبارزه است. آیا نگاهی که به طور مداوم به کیف پول بازیکن اشاره می کند حتی ظالمانه (اما ۹۰ € Season Pass؟) مزاحم است، اما محتوای موجود در حال حاضر آن کافی است تا شما آن را نادیده بگیرید و خود را به گیم پلی با کیفیت بالا اختصاص دهید . به خصوص هنگامی که حالت آنلاین غنی می شود، پیشنهادات بسیار خوبی برای دوستان و دیگران خواهد بود.

توضیحات
 
مثبت

به عنوان یک نتیجه نهایی، بنابراین بدون تردید می توان گفت که مرگ یا زنده 6 دعوی مبارزه است. آیا نگاهی که به طور مداوم به کیف پول بازیکن اشاره می کند حتی ظالمانه (اما 90 € Season Pass؟) مزاحم است، اما محتوای موجود در حال حاضر آن کافی است تا شما آن را نادیده بگیرید و خود را به گیم پلی با کیفیت بالا اختصاص دهید . به خصوص هنگامی که حالت آنلاین غنی می شود، پیشنهادات بسیار خوبی برای دوستان و دیگران خواهد بود.

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
2 رتبه بندی

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.