نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Lego Movie 2

توسطدریکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷
 

من مدتها برای بازی TT Games برای تغییر موتور بازی LEGO خود بازی کرده ام و در LEGO Movie 2 Videogame که در نهایت این کار را انجام دادند. آنها آن را برای یک LEGO Worlds، بازی Sandbox خود جایگزین کرده اند. و، در حقیقت، آنها اساسا فیلم را در بالای LEGO Worlds قرار داده و آن را حمل می کنند – با برخی از ویژگی های حذف شده. این به این معنا نیست که این یک بازی بد است، همانطور که با هر بازی LEGO سرگرم کننده است، اما در انتظار چیزهایی مانند LEGO Marvel Super Heroes 2 یا LEGO City Undercover نیست.

 

همراه با وقایع فیلم – اساسا – Emmet و لوسی باید دوستان خود را از ملکه نجات دهد، پس از خانه خود را نابود و آنها توسط افراد بیگانه از سیستم Systar ربوده شده است. قبل از اینکه “رویداد” رخ دهد باید به دنیاهای دیگر سفر کنید تا آنها را پیدا کنید و آنها را ذخیره کنید. پس از دیدن این فیلم، دقیقا نمیدانم چند نفر از بازیکنان اسپویلر در آن هستند، اما این بازی تا پایان نیمه نهایی به پایان رسیده است.

قبل از این که به این موضوع نزدیک شوم، من توانستم این را در حدود هشت ساعت به پایان برسانم، بنابراین جای تعجب نیست که این تنها ۲۵ پوند در رایانه شخصی است و تکان دهنده است که ۱۰ پوند در کنسول هزینه دارد. ۱۳ دنیای وجود دارد که شش آن پاداش هایی هستند که پس از جمع آوری کافی از آجر ۴۷۵ مستر در میان دنیای دیگر باز می شود. بنابراین به این معناست که هفت دنیای اصلی هشت ساعت طول کشید تا بتوانند از آن عبور کنند – با این حال، من این بازی را تنها در پایان ۲۸.۸٪ انجام دادم. همچنین، یکی از جهانها اساسا فقط مکانی برای ساختن چیزها است. همچنین سه جهان دیگر وجود دارد که ظاهرا از طریق DLC رایگان در آینده باز میشوند.

سطوح در این بازی وجود ندارد، همانطور که در عناوین گذشته است، به جای آن هر یک از هفت دنیای یک دسته از ماموریت هایی که توسط NPC ها به شما داده می شود. این ها از ضرب و شتم تا دشمنان به دست آوردن مسابقات و مسابقات، اما برخی از آنها شامل حل پازل وجود دارد. پس از جمع آوری قطعات اصلی کافی، می توانید سطح بعدی را باز کنید. اما در سه سطح، یک رئیس وجود دارد.

من می خواهم به LEGO Movie 2 Videogame در مورد داشتن کارفرمایان بزرگ تبریک بگویم. هر یک عظیم است، و آن را مانند گرفتن Colossus از سایه کولوس است. من سرخورده نیستم، شما به معنای واقعی کلمه باید از این موجودات عالم بالا بروند تا تلاش کنند آنها را بکشند. این واقعا سرگرم کننده است و تغییر بزرگی از معمول است “دنبال کردن آنها را انجام دهید و آنها را متوقف کنید تا متوقف شوند”.

یکی دیگر از تغییرات بزرگ این است که هر شخصیت همان چیزها را انجام می دهد، بدون توانایی های خاص – سوپرمن حتی نمی تواند پرواز کند. فقط دو برابر می شود، و قادر به استفاده از هر ابزار و مورد که شما باز کنید. شما در طول داستان ۱۱ ابزار دریافت می کنید که شامل یک اسکنر، قلاب گیر و خطر ناپذیری در میان آنها است. اینها برای حل پازل مورد استفاده قرار می گیرند، هرچند با توجه به این که ۱۱ مورد از آنها وجود دارد، برای فراموش کردن یک یا دو نفر از آنها، بخشش می شود … موارد دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با جمع آوری Relics باز کنید – صدها نفر از موارد غیرقابل قفل وجود دارد از شخصیت ها به وسایل نقلیه، ساختمان ها و اقلام. نگران نباش، در تلاش برای جمع آوری تمام ۴۷۵ قطعه استاد شما صدها آبرنگ را جمع آوری خواهید کرد، و باز کردن آنها اساسا نسخه LEGO جعبه های غارت با موارد تصادفی است.

من ابزارها را ذکر کردم، به خوبی در تغییر دیگری این است که چیزهای ساختمانی یکی از ابزارهاست و فراموش کردم که می توانم همه چیز را بسازم. شما شمع های تصادفی از پریدن آجر ها را مشاهده نمی کنید و آنها را کاملا با هم قرار داده اید، نه شما باید آنچه را که می خواهید از ۱۲ دسته انتخاب کنید را انتخاب کنید – گرچه اکثر آنها برای حل پازل ها به راحتی قابل انتخاب هستند. به علاوه، شما باید آجر کافی برای ساخت آنها داشته باشید. آجر به اندازه کافی صورتی نیست؟ سپس برای شما بهار نمی آید – بشوید که سنگ صورتی و سفید را باز کنید و دوباره امتحان کنید. یک تن رنگ برای برداشتن وجود دارد، بنابراین شما تقریبا باید از هر جسم ویرانگر که در آن قرار دارید بشویید. در یک محیط آخرالزمانی در حال ساخت شدن هستید؟ هوم، که به نظر می رسد آشنا است

 

کدام یک از مراحل بازی LEGO Movie 2 Videogame را به ارمغان می آورد: سرعت حرکت. هر دنیای در اندازه متوسط است، بنابراین یک مشکل بزرگ نیست، اما راه رفتن و سرعت اجرای شما کم است. بدتر – همه وسایل نقلیه حرکت می کنند کمی سریعتر از در حال اجرا (حتی آنهایی که مجهز به موتورهای جت)، بنابراین اساسا هیچ دلیلی برای استفاده از هر یک از آنها وجود دارد. اسب ها به سرعت حرکت می کنند، اما این به خاطر آن است که برای اکثر نژادها در این بازی مورد نیاز است. شما حتی می توانید یک جت پیک را در یک نقطه باز کنید و این فقط برای تقویت عمودی کوتاه است، قبل از اینکه بیش از حد گرم شود … توهین آمیز است، صادقانه بگویم.

بعد، ما این واقعیت را داریم که بازی هیچ صدایی از فیلم ندارد. با عرض پوزش، الیزابت بکنز در پایان آهنگ به نظر می رسد و در طول اعتبارات برخی دیگر نیز آواز می خواند. با این حال، در حالی که لوسی در تمام طول بازی روایت می کند، او به هیچ وجه کاملا واضح نیست. امت هرگز سخن نمی گوید، و بیشتر شخصیت هایی که صحبت می کنند، گفتگو های محدودی از شخصیت های ضعیف دارند. از آنجا که بازی ویدئویی فیلم LEGO هر کس نقش خود را بازسازی کرد، این ناامیدی بزرگ بود. جای تعجب نیست که آنها به سختی در این بازی داستان دارند.

در سمت مثبت، من با چند زلزله مواجه شدم. در بازی های گذشته LEGO من شک داشتم که باید از quests رها شود یا سطوح را مجددا به دلیل برخی از تصادلات غیر تصادفی تصادفی یا یکی دیگر از آن – که در The LEGO Movie 2 Videogame وجود نداشت. یک بار وقتی وارد یک دنیای سقوط کرد، اما این شد.

 

یک لمس خوب، هر چند همسر من مخالف است، این است که خط LEGO Friends نمایش داده می شود. مطمئنا، minifigs به نظر می رسد با عجیب و غریب و ungainly به عنوان آنها در سراسر جهان hobble، اما حداقل آنها محل. حتی اگر این مکان باید از بقیه دور باشد و هرگز از آن صحبت نکند.

اگر طرفدار بازی های LEGO بازی های TT هستید، مطمئنا نمیتوانید با این یکی اشتباه کنید. اگر شما با قسط های اخیر از آنها خسته شده باشید، سپس به LEGO Movie 2 Videogame مراجعه کنید، چرا که واقعا چیزی به عنوان جدول جدید به ارمغان می آورد، بدون اینکه کاملا به شکل آزاد به عنوان LEGO Worlds باشد.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.