نقدوبرسی بازی
2 دیدگاه

خفن و اتشین Mortal Kombat 11 review

توسطدرچهارشنبه ۵ تیر ۹۸
 

اگر مگا ضربه ای به انتقام جویان Avengers: Endgame (مسلماً) نمی تواند سفر درست در زمان داشته باشد ، می دهد ، پس یک بازی ویدیویی که به دلیل خشونت و خشونت بیش از حد شناخته می شود ، چیست؟

خوشبختانه ، مورتال کامبت هرگز درباره داستانی نبوده است. نسخه های اخیر حالت داستان را تجربه کرده اند ، اما این فقط یک راه دیگر برای علاقمندی بازیکنان است.

در اینجا می توانید کارهایی را انجام دهید که در Mortal Kombat 11 (MK11) انجام می دهید – نبردهای چند نفره ای را بازی کنید ، از طریق برجها در نبرد برای بقا یا فقط یک مبارزه پس از دیگری قدم بزنید ، یک حالت داستانی را اجرا کنید ، در یک “Krypt” را باز کنید تا قفل آنچه بنظر می رسد تعداد بی پایان چیزهایی که به آنها اهمیتی نمی دهید یا شخصیت های خود را “Kustomize” کنید.

خوب

از طرف دیگر ، در اینجا آنچه شما در MK11 انجام خواهید داد (یا حداقل من این کار را کردم) – ۲۳ شخصیت قابل پخش از پیش قفل شده را مشاهده کنید تا همه تلفات آنها را ببینید و سپس از این واقعیت که حوصله خود را ندارید ، غافلگیر کنید. مدتی بهتر می شود که دوستان در کنار هم باشند و یا از بازی به همان روشی که انجام می دهید لذت ببرند ، یا اینکه چطور فاقد واقع گرایی است سوال کنند. از این گذشته ، چطور آن مرد / دختر پس از داشتن سنبله ای که از طریق جمجمه او حرکت می کرد ، ایستاد!

و در حالی که شما در آن هستید ، خواهید فهمید که این بازی چقدر از لحاظ تصویری شگفت انگیز است ، با فرض اینکه از زیبایی لذت ببرید. خون ضخیم و قرمز است ، جمجمه ها شکسته می شوند و استخوان ها به طرز رضایت بخش تر می شکنند و حرکات اشعه ایکس به نقطه ای می رسد. این همه چیز است که مورتال کامبت با گرافیک های حتی بهتری نسبت به گذشته شناخته شده است.

بد

با گفتن این موضوع ، انتخاب هایی وجود دارد که معنی ندارد. MK11 داستانی دارد که چیزی غیر از جذاب است ، اما مهمتر از آن ، شما نمی توانید در حالت داستان ، تلفاتی را انجام دهید. این به نوعی معقول است ، زیرا اساساً تلفات باعث کشته شدن حرکات در بازی می شود و شخصیت ها در آنجا نمی میرند. اما پس از آن ، بازی به شما امکان می دهد “Lethal Blow” را انجام دهید ، ویژگی جدیدی که به همان اندازه کشنده است اما کشمکش در اواسط جنگ اتفاق می افتد و به بازیکن اجازه می دهد تا از حالت ایستادن عقب بماند ، مگر اینکه از سلامت نباشد.

مطمئناً ، بازی هرگز در مورد رئالیسم نبوده است ، اما منطق است؟ و این وقتی آگاه شوید که داستان واقعاً گوشت ندارد ، آزار دهنده تر می شود. این برای فریاد زدن آن وجود دارد ، که لیو کانگ را به یک خدای مشترک + رعد و برق تبدیل کنید.

علاوه بر این ، شما با بازی در داستان فقط یک شخصیت را باز می کنید – فراست. او بازی با او سرگرم کننده است ، و تلفات بیشتری را اضافه می کند ، اما این همین است. به یاد داشته باشید آن سن قدیمی بازی که در آن روسا هنگام جنگ و شکست ، قفل باز می شوند؟ نه ، MK11 فکر نمی کردم دوباره آزار دهنده است.

سه روز طول کشید تا اولین کشنده برای همه شخصیت ها و یک نفر دیگر برای دیدن Frost ببینم ، زیرا داستان فقط چهار ساعت طول می کشد.

مهمتر از همه اینها ، بازی همچنین می خواهد شما را آسیاب کنید. هر شخصیت یک مرگ و میر قفل شده دوم دارد که می توانید آن را با صرف “Koins” (کسب شده توسط بازی کردن) در Krypt یا بازی برجها باز کنید. و سوگند می خورم که طرفدار MK11 بوده ام. پرواز الکتریکی Raiden روش مورد علاقه من برای آزار مردم در نبردهای چند نفره است.

و این ما را به سمت خیر باز می گرداند. MK11 وقتی به مدت طولانی بازی می کنید خسته کننده می شود ، اما هنوز هم برای آن حواس پرتی سریع یک ساعته که در حین کار از خانه نیاز دارید ، کامل است. پس از تازگی ، تمام موارد تلفات را مشاهده کردید ، حالتهای مختلف را امتحان کردید ، انجام داده اید. با این حال ، هر زمان که یک دوست روی سرتان بیاید ، بازی نبردهای چند نفره را سرگرم خواهید کرد ، یا اینکه فقط با یک بوت کردن بازی برای انجام چند دعوا تک نفره تصادفی لذت ببرید.

مکانیک های جنگی به اندازه حق رای Tekken روان نیستند ، اما یک بار کار می کنند که شما از آن استفاده کنید. راستش ، من هنوز به مکانیک دسته کوچک موسیقی جاز عادت نکرده ام ، اما اصلاً اهمیتی نمی دهم. آنچه من را به اعلان “Finish Him” می بخشد کار می کند. این دقیقاً همان چیزی است که Mortal Kombat از زمان جوانی در موردش بوده است. و من عاشق یک بازی هستم که بتواند به ریشه های آن بچسبد ، اما هنوز هم بهبود پیدا کند.

برای نتیجه گیری ، اگر MK11 را بخاطر دلتنگی خریداری می کنید ، مطمئناً پیش بروید. اگر آن را بخرید زیرا دوست دارید بازی های جنگی یا خون و گور را دوست داشته باشید ، تعداد کمی هستند که می توانند بهتر عمل کنند.

اما اگر MK11 را برای یک داستان جالب یا حالت گیم پلی جالب خریداری می کنید ، این بازی مورد نظر شما نیست.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

دیدگاه
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.