نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

MotoGP 19

توسطدرپنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸
 

بر روی کاغذ، MotoGP 19 یک تصور قوی را به وجود می آورد. بازی رسمی مسابقه موتور سیکلت، این آخرین قسط در مسابقات سالانه موتور سواری، تغییرات فراگیر و ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد. بسیاری از افراد در واقع، معتقدند این تنها ۱۲ ماه از زمان MotoGP 18 است.

این بازی یک ظرف غذای بی نظیر بود، زیرا پرش Milestone به Unreal Engine 4 با مشکلاتی همراه بود. خوشبختانه می توانم با خوشحالی بگویم که MotoGP 19 وحشتناک نیست، که شروع خوبی است و از پیش نمایش عمیق بازی ما، تغییرات کلیدی نیز امیدوار کننده است. سیستم AI جدید، تصاویر تجدید نظر شده، آخرین قوانین ورزشی تغییرات و به روز رسانی فهرست ها و خیلی بیشتر. به نظر می رسد عالی است، اما اثبات، همانطور که می گویند، در پودینگ است.

بیایید با خبر خوب شروع کنیم. این بازی یک تغییر قدم برای سری است و نه تنها یک تکامل کوچک با لیک رنگ تازه. شما این را به زودی به عنوان آهنگ به شما توجه می کنید؛ دوچرخه ها در اطراف حرکت می کنند، آنها درهم می شکند و پاپ، شعله های افشانه را در حال حرکت پایین و احساس می کنند به طور واضح متفاوت از یکدیگر. صدای دوچرخه نیز پیشرفت بزرگی است، با صداهای ثروتمند تر و نتایج دقیق تر. مهمتر از همه، برای یک بازی که شامل چندین دسته مسابقه می شود، هر نوع دوچرخه سواری با شخصیت خود نیز سوار می شود. یک Moto3 بر روی انگشتان پا تأثیر می گذارد، یک Ducati با چربی کامل، یک چابک زرق و برق دار است، در حالی که Suzuki از طریق گوشه های تنگ تر است. در عنوان های MotoGP قبلی، هر یک از دوچرخه ها تا حد زیادی احساس می شود که بیشتر از موکوس است، اما نه سال جاری.

رقبای خود را از مهارت های سواری خود دور می کند، همچنین آزمون بسیار سخت تر را ارائه می دهد. سیستم Milestone برای سیستم عامل AI ممکن است buzzword-bingo باشد – سیستم AI عصبی ویژگی های “یادگیری ماشین” را برای مخالفان هوشمندانه تر می داند، اما حداقل برای برخی از این عصبانیت مطابقت دارد. نتایج به مشکلاتی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد، زیرا من فکر می کنم فقط زمانی که در تنظیمات سخت تر بازی می کنید تفاوت های زیادی خواهید دید و شما در موقعیت متوسط ​​قرار دارید.

این اثر در اولین دامنه ظاهر می شود، زیرا میدان بسیار ضعیف است، برخی از آنها تلاش می کنند تا در داخل، بعضی از خارج ها و یکی دیگر از آنها را بیرون بکشد و کمی کوچکتر حرکت کنند. گاهی اوقات آنها می توانند کمی تهاجمی باشند، چرخ های عقب خود را در مرحله ورودی محوری محکم می کنند، اما اثر طبیعی تر است.

از اقدامات در مسیر، همه چیز در حال افزایش است، و این قبل از من به چالش های تاریخی ذکر شده است. تقسیم به چهار دوره، ۶۰ حوادث برای تکمیل وجود دارد. رفتن به طلا در این حوادث سرگرم کننده است، با هدف – یا زمان لبه یا رسیدن به یک فاصله زمانی پیش از رقبای – فقط در سطح مناسب برای رقیبان مناسب برای دستیابی به افتخارات بالاتر پس از تعداد انگشت شماری از می رود. برای طرفداران MotoGP چالش برانگیز، پاداش و حقیقت بر روی آهنگ های کلاسیک با استفاده از سواران و ماشین های مسن تر تنظیم می شود. گوش دادن به صدای حیوانات قدیمی، یادگیری ترمز کردن کمی زودتر و تسلط بر تکنیک، یک حالت بازی خواستار را ایجاد می کند.

همانطور که انتظار می رفت، ویژگی اصلی این حرفه است. این نشان می دهد که شما از صفوف Red Bull Juniors به ​​عنوان قهرمان جهان به عنوان MotoGP بزرگ می شوید و یا فقط می توانید در بالاترین سطح خود پرش کنید، انتخاب شماست. انجام تمرینات خوب در طول فصل، خالصی را از تیم های مختلف ارائه می دهد، امیدوارم در یک قهرمانی در لیگ برتر قهرمان شود. به طور سازنده، این همه توسط توسط. دو مورد از این یادداشت، آزمون پیش فصل است که به کلاس بالا اضافه شده است – خنک است، اما من آرزو می کنم این نیز در Moto2 و Moto3 موجود باشد و گزینه ای حرفه ای است که مشکل را رفع می کند و از عقب و از کار افتادن مجدد ، در حالی که افزایش طول مسابقه نیز افزایش می یابد.

شما می توانید دوچرخه خود را از طریق فصل با استفاده از آزمون های جلسه تمرینی توسعه دهید، اما این بازی این را به اندازه کافی قوی نمی کند و برای پیشرفت حرفه ای مهم نیست، و انگیزه ای برای شرکت در چنین فعالیت هایی نیست. این حالت حرفه ای کتاب درسی است که applecart را ناراحت نمی کند.

یکی دیگر از موارد مهم که قابل توجه است، سفارشی سازی است. همانطور که روند این روزها است، در حال حاضر یک ویرایشگر لایروبی وجود دارد، در این مورد برای کلاه ایمنی، شماره و نام مستعار. این بسیار عمیق است، اما نسبتا ساده به عنوان شما را بین هزاران رنگ، شکل و حروف برای اعمال تغییر دهید. شما می توانید طرح های افراد دیگر را دانلود کنید و آنلاین خود را به اشتراک بگذارید، اگرچه نمی توانید آرم های خود را از خارج از بازی وارد کنید.

راه محدود برای پیدا کردن مسابقات آنلاین از فصل گذشته از بین رفته است و، از تجربه ما تا کنون، لابی ها پس از هر مسابقه دوم، شما را از بین نمی برند. جزئیات اضافی مانند ماشین ایمنی در شبکه پیش و سوار ماشین سواری پس از سقوط به سنگ، افزوده شده است، به علاوه یک بار دیگر یک مسابقه قهرمانی eSports در سال بعد خواهد بود و علاوه بر پاداش از MotoE خالص خالص دوچرخه

من مطمئن هستم در این نقطه شما می توانید بوی آن را، اما وجود دارد اما. MotoGP 19 همچنین مجموعه ای از اشکالات جدید را به ارمغان می آورد. هر کدام کوچک هستند، اما آنها یک اثر تجمعی دارند، سرپرستی این است که بازی در بازی و لکنت در پلی استیشن ۴ وجود دارد. تمایل به بستن قاب برای یک یا دو ثانیه در یک زمان وجود دارد. شما ممکن است یکی را در یک مسابقه دریافت کنید، شما ممکن است مسابقه ای را که به طور کامل صاف است، دریافت کنید و بار دیگر شما را به سه یا چهار پیروزی در دنباله سریع. آنلاین، رقابت شما ممکن است متصل باقی بماند، اما حرکت آنها به مراتب راحت است به شرطی که انیمیشن فرماندهی با ورودی های آنها مطابقت نداشته باشد – چیزی که ما می توانیم با مشکلاتی از قبیل سرورهای پیش آزادی حل کنیم. در طی یک تست توسعه حرفه ای که در آن من مجبور شدم از نشانگرهای در مسیر پیروی کنم، پس از توقف بازی، نشانگر ها ناپدید شدند و موسیقی منو هم گاهی اوقات همپوشانی دارد.

خطاهایی مانند اینها دلایلی برای رد MotoGP 19 نیستند. بعد از همه، اینها اغلب ناسازگاری های جزئی هستند که انتظار می رود از طرحی ثابت شوند. چند میوه حلق آویز وجود دارد برای MotoGP 20 اجتناب ناپذیر، مانند ویرایشگر کامل دوچرخه سواری و یا MotoE که بخشی از مسیر اصلی حرفه ای است، و من آرزو می کنم که چیزی متفاوت از حالت اصلی از سایر بازی های مسابقه، اما واقعیت ساده MotoGP اکنون در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.