نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

Warhammer: Vermintide 2

توسطدرشنبه ۲۵ خرداد ۹۸
 

هنگامی که در مورد بازی با Vermintide صحبت می شود، کاری که انجام کار اصلی را انجام داد، بسیار آسان است – معادل بازی های ویدئویی با استفاده از ترموستات، به جای اینکه یک بلوز دیگر بسازد. به یاد داشته باشید که وقتی Left 4 Dead 2 راه اندازی شد، احساس می کنید؛ من اولین بازی را دوست داشتم، اما چیزی در مورد دنباله ای که احساس کرد، وجود داشت. من در ابتدا با قدم زدن مواجه شدم اما چیز دیگری در مورد تجربه ای که کاملا کار نکرده بود، وجود داشت، مثل اینکه بخش مهمی از آنچه که در طول راه انجام داد، از دست رفته بود.

بسیاری از تغییرات، اضافه و تغییرات در Verminatee 2 (نام نامناسبی Warhammer: The End Times – Verminated تا به Warhammer: Verminated 2 برای یک چیز کوتاه شده است) و آنها ترکیب را به یک بازی است که به طور قابل توجهی متفاوت در هر دامنه و اعدام. با این حال، مهم این است که این تغییرات چیزی برای کاهش لذت در قلب هرج و مرج ورمینیده نداشته باشد. در عوض، آنها میراث اول بازی را برای ایجاد یک دنباله که به طور همزمان در دامنه وسیع تر و ساده تر از سلف خود است.

برای وحشیانه، Verminatee 2 یک تیم از چهار شخصیت (از پنج بازیگر) را در ابتدای یک سطح قرار می دهد و آنها را به چالش می کشد تا ماموریت خود را از طریق آن به پایان برسانند بدون آنکه به قطعه پاره شود. هر یک از پنج شخصیت – جادوگر روشن، Waywatcher، جادوگر شکارچی، کوتوله رنجر و سرباز امپراطوری – به عنوان یک کلاس جداگانه، نه تنها یک پوست شخصیت عمل می کند، که نقش بازیکنان را برای متمایز کردن و شکنجه کردن به کار می گیرد. در هر سطحی در هر سطح سه تام و دو grimoires وجود دارد. تامز اسکلت موجودی برای ابزارهای شفا محفوظ است، در حالی که grimoires جای معجونی را می گیرد. هر دو کیفیت را بهبود می بخشد که بازیکنان دنده به عنوان پاداش برای موفقیت ماموریت دریافت می کنند، هر چند حمل آنها بدون خطر نیست – هر grimoire استخر سلامتی بازیکنان را با یک سوم کاهش می دهد و شانس موفقیت آنها را کاهش می دهد.

بقیه همه چیز را هک کردن، بریدن و تیراندازی می کنند و بازیکنان برگشت می کنند و اطمینان می یابند که مبارزه ورمینیده ۲ احساس بسیار و آشنا می کند. شمشیرها و محورها با توجه به حس وزن و بازخوردی که چند بازی می توانند برابر باشند، به گوشت نیش می زنند. فلش ها با یک رقیب رضایتبخش ارتباط برقرار می کنند، در حالی که تفنگ ها و اسلحه ها با حس قدرت کنترل می شوند. این همه ترکیبی است که شما را بسیار قدرتمند احساس می کند – حداقل زمانی که همه چیز به خوبی پیش می رود.

هرچند که مبارزه با آن آشناست، این به این معنی نیست که Vermintide 2 نوآور نیست. هر یک از قهرمانان بازی، سه شغل مختلف را انتخاب می کنند که همه آنها دارای ویژگی های منفعل و توانایی های فعال هستند. این شغل ها برای هر قهرمان نوعی تنوع را در اختیار شما می گذارد و اجازه می دهد تا شخصیت های مناسب ایجاد کنید که قبل از تجهیز سلاح های مختلف تا جایی که هر کلاس تغییر می کرد، پیش می رفت. برای مثال، باردین کوتوله می تواند به عنوان یک رنجر بازی کند و به او اجازه دهد که مهمات را برای دیگران تولید کند و یک بمب دود را در نبرد نابود کند، یا شما ممکن است انتخاب کنید که او را به عنوان یک قاتل بازی کند – از تمرکز قوی در حملات غوغا. بازیکنان همچنین از این ماموریت ها در این ماموریت آزاد هستند، بنابراین اتاق خوبی برای آزمایش وجود دارد.

قهرمانان Vermintide 2 تنها کسانی نیستند که اسباب بازی های جدید را بازی می کنند، ذهن شما – گروه اسکاتن چندین دوست جدید را برای سواری به ارمغان آورده است. یک جناح دشمن کاملا جدید در قالب Rotbloods وجود دارد، یک گروه پر شور و نشاط از مهاجمان از شمال که به Nurgle اختصاص داده شده است، به عنوان خدای مریضی. آنها یک دسته از طراوت ها را در بازی می بینند، حتی اگر رفتارهای آنها کم باشد؛ شنیدن آنها فریاد در مورد گسترش عفونت و کشتار عمده فروشی می افزاید: احساس تهدید که در آن Skaven می تواند به نظر می رسد کمی مضحک و یا حتی cutesy. هر دو جناح همچنین دشمنان ویژه جدید را به میز، از Blightstormers و Warriors هرج و مرج به تله های طاووس و تخم مرغ هرج و مرج. این رده بندی های دشمن جدید که متورم شده اند بسیار متفاوت و دشوار است تا حتی بازیکنان با تجربه در انگشتان دست خود را حفظ کنند – در واقع، در حالی که Stormvermin اولین ورمیناید کاملا تهدید آمیز بود، در حال حاضر آنها در مقایسه با چیزهایی که در سایه ها وجود دارد، تحریک کننده اند.

طراوت و هیجان انگیز به عنوان دشمنان جدید Vermintide 2، با این حال، در طراحی سطح است که این واقعا درخشان است. ۱۳ ماموریت برای بازیکنان برای مقابله وجود دارد، و برخی از آنها کاملا زرق و برق دار هستند. هک کردن راه خود را از طریق یک جنگل یا از طریق خیابان های شهر که توسط rotbloods و ratmen ویران شده است، سخت است که در برابر وسوسه ای که برای متوقف کردن و نگاه کردن به سطح جزئیات محیطی است، مقاومت کنید. نور نیز عالی است – آیا این یک درخشش گرماست و یا سوسو زدن یک مشعل که یک تونل دندانه ای را روشن می کند، یک حس فوق العاده ای از فضای است که به هرج و مرج است که مبارزه بازی است.

Vermintide 2، در واقع، یک بازی بسیار خوبی است که در واقع انجام می شود – به طرز شگفت انگیزی ارائه شده است و سرگرم کننده زیادی برای بازی است. با این حال، با توجه به چیزی که تا حد زیادی بر پایه ی یک بازیکن پایه تمرکز دارد، باید مساله ی طول عمر را مورد توجه قرار داد. اولین ورمیندید، هنگامی که به لارو می آید، یک نقطه چلپ چیزی است که باید واقعا برای دستیابی به مواردی که میخواهید، باشد، یا امیدوار است که ژنراتور عدد تصادفی از سلاحی که میخواهید جدا کند یا سلاحهای کافی را مالچ کند همان درجه کیفیت را امتحان کنید و آن را خودتان بسازید. این به تنهایی شکسته نشد، اما تعداد بسیاری از بازیکنان را بدون اینکه به عقب بازگردانده شود پرسید. بدون شک یکی از بزرگترین چالش هایی که Verminatee 2 با آن مواجه بود، هماهنگ کردن آن خرد شده بود، بنابراین نباید جای تعجب باشد که تغییرات زیادی رخ داده است.

سیستم غارتگر تجدیدنظر به وضوح چندین نشانه را از سرنوشت دریافت کرده است. شخصیت ها در حال حاضر دارای سطوح قدرت هستند، و دنده کمک به نمره کلی است. مقادیر خروجی آسیب با سطح قدرت، به معنی زیر ۱۰ ساعت من موفق به راه اندازی Waywatcher خود را با چرخ دنده که در مورد همان مقدار به عنوان آسیب به عنوان بهترین غنیمت من موفق به دریافت بیش از ۱۰۰ ساعت صرف بازی در اولین بازی. آنچه در مورد آن بسیار مهم است این است که بین سطح قدرت و توانایی های کلاس، سلاح های خود دیگر دیگر نیستند و همه چیز به پایان رسیده است – صفات آنها در میان دیگر سیستم ها به اندازه کافی گسترش یافته است تا از انتظارات ناامید کننده برای سلاح کامل جلوگیری شود ، هرچند تنوع کافی وجود دارد که شما را مجذوب خود کند و به آنچه که در اختیار دارید توجه کنید.

نتیجه این است که شما آزادی بسیار بیشتری را تجربه می کنید، مخصوصا در بازی اولیه – من خودم تلاش زیادی برای لذت بردن از سلاح های مختلف انجام دادم، زمانی که پیش از آنکه بتوانم به یک سلاح دست پیدا کنم به دلیل اینکه بهترین آمار را داشتم. به لطف سیستم جعبه ای جدید، Gear خود نیز دارای یک کلیپ سریعتر است. هر بار که شما یک ماموریت را به سطح بالا می برید و یا با موفقیت انجام می دهید، با توجه به اینکه چقدر خوب بود، یک جعبه از یک سطح کیفیت مشخص دریافت می کنید. هر کدام شامل سه آیتم است که یکی از آنها همیشه یک سلاح است، به این معنی که کالاهای جدید را با نرخ بسیار سریع تر تجمع می دهید. به عبارت دیگر، یک سیستم غارتگرانه و پاداش دهنده تر، همیشه باعث تشویق شما به انجام یک کار دیگر می شود. این یک سیستم کاملا رایگان از microtransactions است، خوشبختانه حفظ تمرکز بصورتی پایدار و محکم در بازی خوب، و نه سرفه کردن چند .

اگر یکی از چیزهای دیگر از بازی اصلی بود که واقعا مورد نیاز برای دنباله بود، ثبات آن بود. در حالی که Vermintide قطعا توسط تعدادی از تکه ها بهبود یافته است، منصفانه می گویند راه اندازی اولیه بازی کمی تیز بود. تعدادی از مشکلات و مشکلات پاکسازی این بازی را در نقاط ناامید کننده ساخته اند، بنابراین امیدوار است که قسط دوم به طور عمده از این مسائل آزاد باشد. البته برخی از چالش های جزئی وجود دارد – در زمان نوشتن تصادف عجیب و غریب، بی سابقه است، اما عمدتا این یک بازی در سلامت بیهوده است.

Vermintide 2 یک عاقبت درست است. این بیش از حد بلندپروازانه یا غریبه نیست، بلکه انتخاب هوشمندانه بر پایه های جامد سلف خود است. بازیکنان جدید یک بازی غواصی متشکل از هیجان انگیز و متنوع را پیدا خواهند کرد – بازیکنانی که باز می گردند همان کار خوبی را انجام می دهند که در حال حاضر از بسیاری از اشکالات اصلی حذف شده اند. با یک پرشور و در مقایسه با سایر بازی ها – جامعه مجتمع دوست داشتنی پشت آن، این یک بازی است که من می توانم خودم را برای مدت بسیار طولانی بازی کنم.

توضیحات
 
امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
1 امتیاز:

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.