نقدوبرسی بازی
0 دیدگاه

نقد و بررسی WWE 2K 19

توسطدرسه شنبه ۱۷ مهر ۹۷
 

پس از فروش بازی WWE به ۲K Games به دلیل ورشکست شدن THQ بازیکنان و طرفداران این سری نمیدانستند که خوشحال باشند و یا ناراحت و با انتشار نسخه ی اول از این سری توسط ۲K تقریبا تمام بازیکنان و طرفداران نا امید شدند و گمان میکردند که این سری دیگر راه خود را گم کرده است و بازگرداندن آن به روز های اوج که در THQ داشت محال است، اما ۲K Games با انتشار دومین نسخه از این سری توسط ۲K این گمانه زنی ها را نابود کرد، ۲K Games توانست ثابت بکند که میتواند به خوبی THQ این سری را ادامه بدهد و طرفداران را نا امید نخواهد کرد، با تیم فوکوس اکس باکس و نقد و بررسی این نسخه از WWE همراه باشید.

بگذارید با پیشرفت های فوق العاده در این نسخه شروع کنیم، پیشرفت هایی که باعث تعجب خیلی ها شده و با نسخه بدی که ۲K Games پیش تر منتشر کرده بود اصلا انتظار این پیشرفت های فوق العاده نمیرفت، پیشرفت های این نسخه تقریبا در تمام عناصر بازی دیده میشوند، پیشرفت های فوق العاده فیزیک بازی، پیشرفت های بی نظیر در صداگذاری ها ، پیشرفت های گیمپلی و حتی پیشرفت های گرافیکی.

پیشرفت های گرافیکی بازی آنچنان زیاد نیست که شما را انگشت به دهان کند اما در عوض با پیشرفت های فوق العاده در زمینه صداگذاری روبرو هستیم که واقعا میتواند جو فوق العاده واقعی و خوبی برای شما پیاده سازی کند، از صدای محیط گرفته تا صدای کاراکتر های اصلی بازی و یا حتی صدای بسیار با جزییات و خوب تماشاگران.

و اما پیشرفت اصلی و بزرگ این بازی در بخش گیم پلی و فیزیک آن است که باعث رشد این نسخه شده اند، پیشرفت های فوق العاده ای که در فیزیک بازی میبینیم باعث این شده اند که که بازی هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک تر شود و باعث بهتر شدن تجربه شما خواهد شد، دیگر کاراکتر ها مثل یک ربات خشک و بی روح رفتار نمیکنند، بلکه تمام حرکات فیزیکی به بهترین نحو اجرا خواهند شد، به عنوان مثال اکر کاراکتر شما مشت بخورد و به زمین بیافتد شما ضربه را واقعا حس خواهید کرد، همچنین انیمیشن های صورت به خوبی پیاده سازی شده اند و شما میتوانید خستگی را در صورت کاراکتر خود حس کنید.

درجه سختی بازی نیز پیشرفت کرده است و حالا دیگر به سادگی نمیتوانید بازی را ببرید و بازی شما را به چالش میکشد و این سختی به صورت بسیار خوب پیاده سازی شده است و شما با هوش مصنوعی قوی بازی به چالش کشیده میشوید و مجبور میشوید که جدی تر بازی کنید و تکنیک های جدید یاد بگیرید.

بخش Showcase بازی نیر بسیار جالب شده است و شاید بتوان گفت یکی از بهترین بخش های این نسخه است در بخش جدید Showcase شما باید نقش کاراکتری را بازی کنید که او را از صفر به صد برسانید و به قولی میتوان گفت شما با یک کاراکتر آماتور روبرو هستید که باید با او پیشرفت کنید.

جدا از این بخش‌ها یک بخش دیگر به بازی اضافه شده است که The Million Dollar Challenge نام دارد. بازیکن باید در ساختمانی طبقه بندی شده و در درجه سختی‌های مختلف، حریفی که برای او مشخص شده را در یک مرحله و بدون باخت شکست داده و در بخش نهایی با سوپراستار AJ Styles طلایی مبارزه کند. در صورت برد شخص که باید حتما از کشورهای مورد تایید ۲K Sports باشد باید در ماه آوریل به صورت آنلاین ( برای کشورهای مشخص شده غیر از آمریکا) و به صورت حضوری ( فقط برای ساکنین آمریکا) با Aj Styles واقعی به مبارزه در بازی بپردازند و آنگاه در صورت برد مبلغ یک میلیون دلار از شرکت ۲K Sports دریافت خواهند کرد!

Verdict

This Games is so different from the previous version, this is really better, we can see a bunch of great improvements in everything, in gameplay, in physics, in graphics and most of all in sounds, you can hear everything single object in the game, you can hear the characters sounds, the viewers sounds and lots more. if you think WWE is out of control and it’s not gonna be a great game again , lemme tell you that you’re wrong, and if you never have played WWE which i don’t think so, i recommend you to play this version

توضیحات
 
مثبت

پیشرفت های فوق العاده فیزیکی
پیشرفت های صدا گذاری
پیشرفت در گیم پلی
وجود بخش های متنوع

منفی

کم بودن پیشرفت گرافیکی
وجود باگ های متعدد

امتیاز نویسنده
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیازات

شناور برای رای دادن به
امتیاز کاربر
 
گیم پلی

 
گرافیک

 
صدا

 
داستان

میانگین امتیاز کاربران
12 رتبه بندی

شما این امتیاز را داده اید

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

گیم پلی

گرافیک

صدا

داستان


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.