بسته الحاقی جدید Titanfall 2 + تریلر منتشر شده

توسطدرپنجشنبه ۸ تیر ۹۶
 

طبق قولی که استدیو Respawn داده بود , بسته های الحاقی بازی Titanfall 2 به صورت رایگان عرضه می شود.
بسته الحاقی جدید این بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ما شاهد یک بسته الحاقی رایگان دیگر از این استدیو هستیم.
این بسته جدید که The War Game نام دارد محتویاتی همچون نقشه‌های جدید، Execution‌‌ جدید و سومین اسلات برای سلا‌ح را به این بازی اضافه کرد. همچنین این آپدیت, بسیاری از مشکلات بازی را رفع کرده و بهینه سازی هایی برای بازی صورت گرفته است.

محتوای اصلی این بسته الحاقی نقشه جدید The War Games است که نسخه بازسازی‌شده دو نقشه متفاوت از نسخه اول بازی Titanfall است. استودیو ریسپاون در سایت رسمی خود توضیحاتی درباره نقشه جدید داده که به این صورت است:

نقشه War Games در منطقه‌ای شهری است که شامل فروشگاه‌ها، خیابان‌ها و ساختمان‌هایی برای تیراندازی از میان پنجره‌ها می‌شود. همچنین محیط‌های گسترده‌ای، نظیر گاراژ‌های بزرگ، برای نبر‌د تایتان‌ها در این نقشه نظر گرفته شده است. نقشه جدید، ترکیبی از دو نقشه قدیمی Battle of Angel City و Battle of Airbase Sierra است.

از آیتم‌های دیگر این بسته الحاقی می‌توان به نقشه جدید Traffic در حالت Live Fire اشاره کرد. این نقشه مخصوص Pilot ها در نظر گرفته شده است, طوری که Pilot ها را بدون Titan ها در این نقشه رها می‌کند. سازندگان در توضیحات خود نوشته‌اند که این نقشه، یک سایت آزمایشی قدیمی است که Pilot ها در آن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

علاوه بر نقشه‌های جدید، یک Execution جدید برای Pilot، حالت Titan Brawl و اسلات سوم برای سلاح‌ها هم در این بسته الحاقی گنجانده شده. قبل از این بسته الحاقی Pilot ها فقط به سلاح اصلی و یک سلاح دوم یا سلاح ضد‌تایتان دسترسی داشتند, ولی حال می‌توانند به سلاح اصلی، سلاح دوم و سلاح ضد‌تایتان دسترسی داشته باشند و هر سه را در نبرد‌های خود استفاده کنند

همان‌طور که در بالا اشاره شد، یک بسته بروزرسانی به همراه محتوای جدید به این بازی اضافه شده است که ایراداتی را از بازی برطرف می‌کند. این بهینه‌سازی‌ها شامل رفع ایراد تعویض خشاب در حین انجام Execution و غیره می‌شود.

در ادامه میتوانید شاهد تریلر منتشر شده از این بسته الحاقی باشید:

منبع:Gamespot
اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.