احتمال لغو شدن پیش خرید های کنسول SNES Classic Edition

توسطدرسه شنبه ۳ مرداد ۹۶
 

اخیرا فروشگاه walmart کنسول SNES Classic Edition برای پیش خرید قرار داده بود و با وجود طرفداران بسیار کنسول های Classic چند دقیقه پس از انکه فروشگاه walmart این کنسول را برای پیش خرید قرار داد کلیه ی کنسول ها فروش رفت !

اما همیشه در این نوع پیش خرید کردن که تعدادی محدود از کنسول ها در فروشگاه موجود است,مشکلی پیش امده که نتیجه خوشی نداشته و احتمال لغو شدن تمامی پیش خرید ها بوده که حال این شرایط شامل پیش خرید های این کنسول classic نیز می شود.

بعد از انکه همه ی ظرفیت ها پر شد بلافاصله یکی از مشتریان که این کنسول را پیش خرید کرده بودند مکالمه خود با یکی از کارمندان بخش فروش را منتشر کرد که می توانید تصویر انرا در قسمت پایین مشاهده کنید.

SNES Classic Edition

به نظر می رسد دلیل انکه walmart  در پیش خرید ها به مشکل خورده است مشکلات سیستمی است که پیش خرید زود تر از موعد را برای مردم فعال کرده است.خبر بد تر این است که یکی از کارمندان walmart در جواب یکی از مشتری ها اعلام کرده که تمامی پیش خرید ها لغو شدند همچنین یکی از خبرنگاران polygon نیز پاسخی مشابه از بخش پشتیانی مشتریان این فروشگاه دریافت کرده اما هنوز هیچ خبری به صورت رسمی در جهت لغو شدن این پیش خرید ها منتشر نشده است.

در همین حال بسیاری از مشتریان در حال پیگیری وضعیت سفارش های خودشان هستند.سفارش عده ای که بلافاصله بعد از پیش خرید کنسل شد که میتواند منشا مالی داشته باشد یا اینکه مربوط به اطلاعات غلط مربوط به مشتریان باشد و سفارش های عده ای دیگر در حالت در دست بررسی باقی مانده است.امیدواریم که فروشگاه walmart به زودی مردم را از وضعیت سفارش هایشان اگاه کند.

کنسول SNES Classic Edition در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) امسال روانه بازار می شود.

منبع:dualshockers

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.