معرفی کلاس Wraith بازی Lawbreakers

توسطدرچهارشنبه ۲۸ تیر ۹۶
 

استودیوی Boss Key Productions به تازگی با منتشر کردن تریلری، ویژگی‌های یکی دیگر از کلاس‌های بازی LawBreakers را معرفی کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، تریلری با محوریت یکی از کلاس‌های LawBreakers با نام Wraith منتشر شد. در این تریلر،‌ دو شخصیت با کلاس یکسان و ویژگی‌های متفاوت نمایش داده شدند. Helix از گروه Syndicate، دلال اسلحه‌ای تحت تعقیب و Deadlock از گروه Archangels فردی پولدار و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته است.

با این حال هدف اصلی تریلر جدید بازی LawBreakers به نمایش گذاشتن قدرت‌های کلاس Wraith است. این کلاس دارای مهارت‌ها و سلاح‌های مختلفی است که در مبارزات نزدیک بسیار کارآمد هستند. برای مثال، شمشیر کوتاه‌ Wasp به بازیکن قابلیت مبارزه‌ی نزدیک و پرتاب این سلاح را می‌دهد. همچنین اگر شمشیر Wasp را با اسلحه‌ی Spektor شلیک کنید قدرت آن با انفجارش افزایش می‌یابد.

کلاس Wraith بسیار سریع است و می‌تواند فاصله‌ی دو طرف مبارزه را کمتر کند. پرش‌های دوتایی، سه‌تایی و توانایی راه رفتن روی دیوار این کلاس نیز با هدف «مبارزه ضد جاذبه» که استودیوی باس کی به دنبال آن است،‌ جور در می‌آید. آخرین قدرتی که در تریلر از کلاس Wraith نشان داده می‌شود، Chrono Switch نام دارد که با استفاده از آن می‌توانید سرعت واکنش، حرکت و تیراندازی دشمن‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

تریلر را در ادامه مشاهده نمایید.

 

منبع: Dualshockers

اولین نفر برای نظر باشید.
 
ترک یک پاسخ »

 

ارسال نظر 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.